Avrupa Turu Yapan Kargo

Mr.Kostik

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selamlar 22 Mart günü sipariş verdiğim BBTS(Amerika) kargomun 7 Nisan da TR'ye gelip bir şekilde İsveç'e gittiği görülüyor hatta oradan da Polonya'ya gittiği görülüyor. Satıcımla, FedEx'le, gümrükle, PTT ile İsveç kargo firmasıyla Polonya kargo firmasıyla yani kısaca konuşulabilecek her firmayla konuştum. PTT her zamanki gibi hiçbir şey bilmiyor, FedEx biz sadece uçak firmasıyız ve ürünü TR'ye bıraktık diyor, gümrük ürün TR'ye gelmedi diyor, satıcı bize geri gelirse iade yaparız diyor, İsveç biz sizin kargonuzu yanlışlıkla Polonya'ya yolladık diyor, Polonya biz onu geri İsveç'e yolladık diyor. İsveç'e 3 tane mail attım hala dönen yok, kargom Avrupa turu yapıyor 60. günü dolmak üzere. Kargodan ümidimi kestim fakat son bir umut belki daha önce başına gelen biri olmuştur diye sormak istedim. Not: Şu anda Direct Link Hub'da çok fazla araştırdım okudum ama kuruma anlam veremedim sanırım kargo şirketlerinin yurt dışı ofisi gibi bir şey. Neyse böyle işte öneri ve yardımlarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    47,5 KB · Görüntüleme: 103
  • 4.png
    4.png
    49,7 KB · Görüntüleme: 108
  • 6.png
    6.png
    7 KB · Görüntüleme: 90
  • ptt.png
    ptt.png
    24,2 KB · Görüntüleme: 98
Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
welcome to my life
Hocam kusuruma bakmayın çok güldüm. 😀

Ne almıştınız? Bundan sonra Amazon veya Newegg üzerinden alım yapmanız sizin için daha iyi olacaktır.
Hocam Figür almıştım ama sitede bir sorun yok daha önce çoğu kez alışveriş yaptım hatta en ilgili kurum site şu anda sorun kesin trde ya birinin kolu çarptı isviçre paketine attı yanlışlıkla ya da yanlış bilgi giriyorlar
O ürünü iyi sakla bari, turneye çıkmış mübarek.
hele bi gelsin evin en baş köşesine koyacam
Kargo 60 günlüktür ama Avrupa turu yapmıştır.

Sen 17 yaşındasındır ama daha şehrini gezememişsindir.

Şaka falan hocam geçmiş olsun o ney öyle.
eyvallah eyvallah

Geri
Yukarı