Avrupa'da LGBT haklarına en az önem veren ülkeler Azerbaycan, Türkiye ve Rusya oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şahsen herkesin kişisel tercihi ve LGBT olayının da bu kadar üste çıkarılmasına gerek olduğunu düşünmüyorum. Haberlerde görüyoruz ki LGBT bireyler sürekli eylem üstüne eylem yapıyor. Arkadaş, bana ne sizin kendi kişisel tercihinizden :D Neden bu kadar üste çıkartıyorsunuz ki? Gereksiz. Amaçları sadece ilgi çekmek.
Arkaları ve yanları çok dolu, kasabildikleri kadar duyar kasıyorlar gibi bir şey. Bu tür eylemler rahatsız edici.

Şahsen herkesin kişisel tercihi ve LGBT olayının da bu kadar üste çıkarılmasına gerek olduğunu düşünmüyorum. Haberlerde görüyoruz ki LGBT bireyler sürekli eylem üstüne eylem yapıyor. Arkadaş, bana ne sizin kendi kişisel tercihinizden :D Neden bu kadar üste çıkartıyorsunuz ki? Gereksiz. Amaçları sadece ilgi çekmek.

Kendi halinde takılsa benim umurumda değil şahsen, ne hali varsa görsün. Ancak gelip de böyle kendini özel sanarmiș gibi ayırmaya çalışınca ben orada karışırım. Sen de insansın ben de insanım senin benden ne özelin var da kendini farklı bir şey olarak görüyorsun? Sıkıntı da burada işte.

@Emir M. şunu da söyleyeyim: Bu LGBT'li bireyler bu kadar ön plana çıkarmasaydı, şundan emin olabilirsiniz ki çoğu kişi LGBT'nin adından bile haberdar olmazdı. Gereksiz yere ön plana çıkarıldı. Milletin yaşam tarzı beni ilgilendirmiyor, kişisel tercihleri.

@Emir M. şunu da söyleyeyim: Bu LGBT'li bireyler bu kadar ön plana çıkarmasaydı, şundan emin olabilirsiniz ki çoğu kişi LGBT'nin adından bile haberdar olmazdı. Gereksiz yere ön plana çıkarıldı. Milletin yaşam tarzı beni ilgilendirmiyor, kişisel tercihleri.
Özgürlük özgürlük diyorlar da... Kim bunları kısıtlıyor? İlgi istiyorlar belli ki.

@ktskn bunları kısıtlayan yok kardeşim. Erkek erkeğe ya da kız kıza evlenmek istiyorlarsa Amsterdam'a gidebilirler, Amsterdam'da bu durum yasal. Böyle bir şeyin Türkiye'de yasal olabilmesi mümkün değil.

1690916927377.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı