Avrupa'da LGBT haklarına en az önem veren ülkeler Azerbaycan, Türkiye ve Rusya oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@AAks öyle olsun bakalım, dediğiniz gibi olsun. Şunu da unutmayın ki bir şeyi değerlendirmeden önce genel olarak bulunduğunuz ortamı da değerlendirin. Gerçekte şu ki böyle bir şeyin Türkiye'de olabilmesi mümkün değil.

@AAks öyle olsun bakalım, dediğiniz gibi olsun. Şunu da unutmayın ki bir şeyi değerlendirmeden önce genel olarak bulunduğunuz ortamı da değerlendirin. Gerçekte şu ki böyle bir şeyin Türkiye'de olabilmesi mümkün değil.
Bir avuç insan belirler yasaları, yönetir bizi. Aydınlık, özgürlükçü ve demokratik yönetimciler bunu gayet yasal kılabilir ülkede. Eğer demeye çalıştığınız şey Konya'nın bir köy kahvesinde bu asla kabul edilemezse evet, galiba haklısınız.

İkiden fazla cinsiyet olduğu mu bilimsel olarak yanlış yoksa bu insanların böyle hissettiği mi yanlış? Ben erkekten hoşlanıyorum diyen birisine ne diyebilirsin? Hayır dostum senin bu düşüncelerini maalesef hiçbir şeyi bilimsel olarak yapmadığımız ülkemizde bilimsel temellere dayandıramadık. Lütfen kendi hayatını istediğin gibi yaşamak istiyorsan hemen ülkeyi terket. Çok ılımlı gözüküyor.
Benim söylediklerim kendi öznel fikirlerime değil, memeli hayvanların sözkonusu olduğu her yerde geçerli. Türkiyede, Amerikada, Japonyada, Sibiryada, ormanlarda, bataklıklarda, çayırlarda; gorillerde, ineklerde, bizonlarda, ayılarda, insanlarda her yerde her memeli canlıda geçerli. Senin veya bir başkasının mantığına yatıp yatmaması da bunun önüne engel değil.
Ben LGBT'yim demek ile yerçekimi denilen saçmalık bana etki etmiyor demek ile aynı derecede mantıklı.
Ben ılımlı veya kibar olacağımı söylemedim. Agresif tavır sergilemeyi de yanlış bulmuyorum.

Son düzenleme:
  • Muhteşem
İfadeler: 202
Benim söylediklerim kendi öznel fikirlerime değil, memeli hayvanların sözkonusu olduğu her yerde geçerli. Türkiyede, Amerikada, Japonyada, Sibiryada, Ormanlarda, her yerde geçerli. Senin veya bir başkasının mantığına yatıp yatmaması da bunun önüne engel değil.
Ben LGBT'yim demek ile yerçekimi denilen saçmalık bana etki etmiyor demek ile aynı derecede mantıklı.
Ben ılımlı veya kibar olacağımı söylemedim. Agresif tavır sergilemeyi de yanlış bulmuyorum.
Kaç yaşındasın bilmiyorum Ertuğrul fakat agresif tavır sergilemeyi yanlış bulmuyorum sözünü bir söyleyen biri ancak çocuk olabilir. Bilimi seçmişsin, savunuyorsun bu çok güzel. Fakat fikrini belirtmeden önce konu hakkında daha bilgi sahibi olman gerekir. Evet, sadece iki cinsiyet vardır fakat bu demek değildir ki bazı erkekler erkeklerden, kadınlar kadınlardan hoşlanmaz. Saydığın tüm habitatlarda, tüm memelilerde eşcinsellik var zaten. Evet, eşcinsel aslanlar bile var. Tabii ki bu aslanlar Pride yürüyüşü düzenlemiyor fakat doğanın bir parçası. Kimileri hastalık olarak nitelendirir, kimileri tercih; aramızda biyolojik eşcinseller var ve ne kadar ağlarsan ağla bu değişmez.

Benim söylediklerim kendi öznel fikirlerime değil, memeli hayvanların sözkonusu olduğu her yerde geçerli. Türkiyede, Amerikada, Japonyada, Sibiryada, ormanlarda, bataklıklarda, çayırlarda; gorillerde, ineklerde, bizonlarda, ayılarda, insanlarda her yerde her memeli canlıda geçerli. Senin veya bir başkasının mantığına yatıp yatmaması da bunun önüne engel değil.
Eşcinsel hayvanlar yok mu??

Kimse çıkıp "xxxümüz başımız ayrı oynuyor" diyerek saçma şekilde olay yapmasa zaten laf gelmeyecek bir konu bu. Eskiden de vardı bu kişiler ama medya yoktu ve bu gereksiz olayları çıkartmaya gerek duymuyorlardı kendi içlerinde yaşıyorlardı şu an yaptıkları cinsel seçimleri değil bizzat etrafı rahatsız etmek saygısızlar asıl kendileri, etrafa saygısız etiketi yapıştırmaktan da utanmıyorlar.

• Beğen
İfadeler: 202
İki ucunda da sıkıntı var olayın. Lgbt bireyleri çok abartıyorlar ayrıca yürüyüşlerde filan olayları başka yerlere çekiyorlar.

Öbür türlü kimseye zarar vermeden kendi halinde yaşayan kişilere üzülüyorum. Çünkü onları yargılamak bana düşmez. İnancıma göre Allah ile onun arasında. Ama sırf bazı kişilerin davranışları ile aralarında zararsız olanlar da olumsuz etkileniyor.

Şahsen bu konuda nötr bir davranış sergilerim her zaman.

Ayrıca bu cinsellik konusunun sokağa dökülmesine karşıyım.

Güzel, yobazlığımızı bazılarının gözünde artık daha iyi gösteriyoruz. En azından sadece homofobiklerin gözünde.

Kız kıza neyse de erkeğin erkeği gondiklemesine karşıyım arkadaş! Tavrımız net, sevindirici bir haber.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı