AWP oyuncuları hakkında düşünceleriniz nelerdir?

kaçak, korkak ve kolaya kaçarak oynadıkları yönünde
Böyle düşünmeni hissettiren nedir? Tek atışta öldürmesi ise AWP ile 5 hasar vermişliğimde var, 500+ hasar vermişliğimde var. Ayrıca herhangi bir yerde dürbünü açar açmaz vurup kaçabilmek de ayrı bir çalışma ve efor istiyor. Yani AWP göründüğü kadar kolay bir silah değil.

1.5 saniyede bir ateş etme hakkınız var ve karşınızdaki hareketli sis kör kullanıyor koşuyor zıplıyor. Mesafenin uzaklığı cabası kaçırma lüksünüzün en düşük olduğu silah.
Size kolay gelebilir. AWP ile baskın yapacak hali yok ya adamın arkada oynar bilgi verir oyuncu düşürmeye çalışır.
Savunma alanlarında AWP'yi saf dışı bırakmak çok kolaydır.
AWP ile saldırı yaparken ilerlemek zordur.

Kapının arkasından beni vurunca ağzım bozuluyor kabul ediyorum kusura bakmasınlar🤣
Bende vurulduğumda açıyorum ağzımı ve kapıyorum gözümü ama bende aynı şekilde vurduğumda nasıl vurduğuma şaşırıyorum. Şans işi. Ha birde eğer vurursanız "wtf xD" yazmayı ihmal etmeyin, rapor yemezsiniz. 😂

AWP oynarım ben hep, öyle tahmin ettiğiniz gibi elime alayım da herkesi vurayım gibi bir silah değil. Ayrıca hareketli ve yakındaki düşmanları vurmak ne kadar zor oynuyorsanız bilirsiniz. Eğer rush mantığı ile oynuyorsanız AWP oyuncusunun kucağına düştüğünüzde vuracak tabii ki adam, vurmasın mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı