CS:GO hesap alımı hakkında tecrübeleriniz ve düşünceleriniz neler?

eXxx

Picopat
Yer
ZindanAltı
Satın alan var mı herhangi bir çalınma geri alınma durumunda hangi yolları izliyorsunuz? Veya güvendiğiniz alışveriş yaptığınız satıcılar var mı?

Satın aldıktan sonra çalınır veya geri alınırsa yapabileceğiniz bir şey olduğunu sanmıyorum maalesef. Hesap olarak oyun almanızı tavsiye etmem. Oyun zaten ücretsiz belli bir seviyeden sonra seçkin olabiliyorsunuz. Kendinizin oynayarak yükselmenizi öneririm. Eğer şifreyi veya maili değiştiririm hesaba bir şey olmaz diyorsanız alışveriş yapılan kartın bilgileri ile bile hesap geri alınabiliyor. Bunuda aklınız da bulundurun.

Dostum şans işi. İnsanların niyetine bağlı bir durum.
Site ismi de vericem mağdur olmanı istemediğim için.
İçinde csgo ve bir kaç oyun bulanan bir hesap aldım 2 sene önce falan. Hesabin postasını şifresini veriyorlar. Girip hesaba değiştiriyorsun. Steam guarda kadar yaptım mail falan her şeyi değiştirdim. 3 4 gün sonra telefonuma mesaj geldi steam guard kaldırılmıştır diye. Hesaba girdim şifre yanlış. Satıcı hesabı geri almış karaktersiz arkadaş. Satın aldığım satıcı steame hesabim çalındı diye ticket atmış ve steam bu konularda çok hassas. Direkt hesabi geri almış. Satın aldığım siteye danıştım tek yaptıkları satıcının kimliğinin fotoğrafını vermek oldu. Gerisi bizi ilgilendirmez dediler. İade yapmadılar. Karşımda 15 yaşında bir çocuk olduğu için hukuki süreçle falan uğraşmak istemedim küçük bir miktar için açıkçası.
Yani sonuç olarak Steam, hesaplari asıl sahibine geri veriyor. Dolandırılma ihtimaliniz yüksek.
Sitenin adi : ggorqq
Mağdur olmak istemiyorsanız bu işlere girmenizi tavsiye etmem.

Başkasının hesabını alıp kime hava atçaksın ki kendin kasılıp kendi performansını ölçmen daha iyi bence.

İşte bazı hesaplarda 10 yıllık jeton 16 yıllık Steam hesapları var o tür hesaplar riskli çünkü hesabını çaldırırsan Steam senden 2003 yılındaki Half-Life CD Key'ini istiyor.

Geri
Yukarı