CS2 hakkında düşünceleriniz nedir?

simoNNN

Femtopat
Daha fazla  
Tartışmak istedim. CS2 haberleri çıktığı zaman herkes heyecanlıydı onu bitirecek bunu bitirecek gibi gibi. Bana göre beklentileri hiç karşılamadı. Sub-tick dediler duvar arkasına geçip ölüyorum. Vuruş hissiyatı çok kötü. Mermiler gitmiyor gibi oluyor.

Benim cs2 ile sorunum yok ama ranklar gittiği için baya bir sorun yaşıyorum maçlarda eskiden rankıma göre takım arkadaşı atardı.

Sub-tick dediler duvar arkasına geçip ölüyorum. Vuruş hissiyatı çok kötü. Mermiler gitmiyor gibi oluyor.
Bunların aynısını yaşıyorum. Bide oyundan atıyor ve maça bağlanamıyorsun. Bilgisayarı aç-kapa yapman gerekiyor.

Duvarın arkasındayım, hızlı peek atıyorum, kendi açıma göre duvarın arkasındayken adamdan kafa yiyorum. Böyle kafa atış yok ama, belli ki adamın açısına göre ben dışarıda 1-2 saniye rahat durmuşum ama kendi açıma göre 1/2 saniye bile durmadım.

Vuruş hissiyatı zaten, M4 ile önümdeki adama spray atıyorum (sprayim gayet iyi) ama ne hikmetse adam bir türlü ölmüyor.

Bide adama 4 mermi sıkıyorum yani bundan %100 eminim, kan izleri falan çıkıyor benim takım arkadaşları da görüyor ama yukarıda adama 1 vurmuşum gösteriyor. Saçmalık.

İlk çıkışında çok yükseldi herkes ama şu an yine duruldu nedense. Zamanla güncellemeler ile rayına oturacaktır.

Benim beklentimi karşıladı. Bence CS 2 efsane olmuş. Zaten forumdan gözlemlediğim kadarıyla eleştirenlerin hepsi değil elbet ama çoğu sistemi düşük olan kişiler. FPS sıkıntıları olduğu için haliyle suçu oyunda buluyorlar. Ben sistemimde CS 2 için güncelleme yaptım bu yüzden 1280x960'da çoğu grafik ayarını yüksek oynamama rağmen FPS sıkıntım yok.

Rekabetçide rank sisteminde bence bir sıkıntı var. 10 galibiyet, 1 beraberlik alıp rank atlamıyordu mesela. Geçen rank atladım ama düzelmesi lazım bu durumun. Onun dışında oyunda bir sıkıntı yok.

Bir de hileciler hemen tespit edilirse güzel olur. Bana çok denk gelmedi ama az da olsa gelebiliyor elbette.

Benim beklentimi karşıladı. Bence CS 2 efsane olmuş. Zaten forumdan gözlemlediğim kadarıyla eleştirenlerin hepsi değil elbet ama çoğu sistemi düşük olan kişiler. FPS sıkıntıları olduğu için haliyle suçu oyunda buluyorlar. Ben sistemimde CS 2 için güncelleme yaptım bu yüzden 1280x960'da çoğu grafik ayarını yüksek oynamama rağmen FPS sıkıntım yok.

Rekabetçide rank sisteminde bence bir sıkıntı var. 10 galibiyet, 1 beraberlik alıp rank atlamıyordu mesela. Geçen rank atladım ama düzelmesi lazım bu durumun. Onun dışında oyunda bir sıkıntı yok.

Bir de hileciler hemen tespit edilirse güzel olur. Bana çok denk gelmedi ama az da olsa gelebiliyor elbette.

Kim ne derse desin ama CS: 2 ile CS:GO ayrı oyunlar olmalıydı. CS: 2 çıktığı zaman CS:GO'da aldığımız FPS değerinin değişmeyeceği söylenmişti fakat CS:GO'da 200-300 FPS alan çoğu kişi 50-100 arası FPS değerini aşamıyor.

Ayrıyeten cidden ben CS:GO oynarken aldığım vuruş hissiyatını, sprayler olsun bu oyunu beta çıktığı zamandan beri oynadığım halde CS:GO hissiyatını alamadım. Artık oyun çıktı seven sever sevmeyen sevmez. Açıkçası beklentilerimi karşılamadı. Ayrı olarak çıkmalıydı ve çoğu oyun modu eksik silah yarışı vs. millet oradan oynayıp drop alabiliyordu artık bu da yok ya deathmatch oynayacaksın ya da seçkin modu gireceksin XP için.

Kim ne derse desin ama CS: 2 ile CS:GO ayrı oyunlar olmalıydı. CS: 2 çıktığı zaman CS:GO'da aldığımız FPS değerinin değişmeyeceği söylenmişti fakat CS:GO'da 200-300 FPS alan çoğu kişi 50-100 arası FPS değerini aşamıyor.

Ayrıyeten cidden ben CS:GO oynarken aldığım vuruş hissiyatını, sprayler olsun bu oyunu beta çıktığı zamandan beri oynadığım halde CS:GO hissiyatını alamadım. Artık oyun çıktı seven sever sevmeyen sevmez. Açıkçası beklentilerimi karşılamadı. Ayrı olarak çıkmalıydı ve çoğu oyun modu eksik silah yarışı vs. millet oradan oynayıp drop alabiliyordu artık bu da yok ya deathmatch oynayacaksın ya da seçkin modu gireceksin XP için.
Hocam yanlış biliyorsunuz. FPS'nin değişeceği söylendi çoğu kişi tarafından. Hatta oyun beta sürümdeyken bile belliydi FPS'lerin değişeceği. Bir Youtube videosunda CS 2'de APU sistemler sıkıntı olacak deniyordu.

Tartışmak istedim. CS2 haberleri çıktığı zaman herkes heyecanlıydı onu bitirecek bunu bitirecek gibi gibi. Bana göre beklentileri hiç karşılamadı. Sub-tick dediler duvar arkasına geçip ölüyorum. Vuruş hissiyatı çok kötü. Mermiler gitmiyor gibi oluyor.

Açıkçası benim düşüncem CS 2 tamamen saçma bir oyun. Aşırı renkli eski havası kalmamış, 4000 saatlik CS:GO oyuncusu olarak CS 1.6'dan sonra CS serisini bırakmama sebep olan oyundur.

Hocam yanlış biliyorsunuz. FPS'nin değişeceği söylendi çoğu kişi tarafından. Hatta oyun beta sürümdeyken bile belliydi FPS'lerin değişeceği. Bir YouTube videosunda CS 2'de APU sistemler sıkıntı olacak deniyordu.

Değişeceği de söylenebilir ama böylesine olur olmaz FPS dropların olacağı söylenmedi. FPS'i geçtim yine de artık CS:GO değil CS gibi hissettirmiyor. Valorant'ı ezdirmek için Valorant'ta olan eklentileri CS2 oyununa eklemek bir avantaj değil bana kalırsa. Çoğu kişi de spreylerin Valorant gibi olduğunu belirtiyor. Nitekim de öyle zaten birçok sorun var bu oyunda. Şu an bana kalırsa CS2, CS:GO'nun hatrı bile olamaz.

Geri
Yukarı