AWP oyuncuları hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Awp oynayan adamı görüp yanına gidebilirseniz sizi öldürme şansı %30 çünkü yakındaki hedefe dürbün açıp vurması uzağından çok daha zor sağa sola koşarak ve zıplayarak çok rahat öldürebilirsiniz. Sinirlenmek yerine kendinizi geliştirin. B Rush olmuyor her el. Ve takımda awp alan birisi var ise mutlaka basede veya yakınında gelip geçmenizi bekliyordur. Bu oyun zeka oyunu sadece bilek değil.

CS 'de AWP'de iyi değilim ama Arma 3'te mesela 2000+ metreden killerim var. B unlar hayatın içinde olan şeyler, bir çatışmada düşmana şu silahı kullanma diyemezsin. AWP gibi tabanca kullanan adamlar var. Herkesin bir oyun stili var.
Awp oynayan adamı görüp yanına gidebilirseniz sizi öldürme şansı %30 çünkü yakındaki hedefe dürbün açıp vurması uzağından çok daha zor sağa sola koşarak ve zıplayarak çok rahat öldürebilirsiniz. Sinirlenmek yerine kendinizi geliştirin. B Rush olmuyor her el. Ve takımda awp alan birisi var ise mutlaka basede veya yakınında gelip geçmenizi bekliyordur. Bu oyun zeka oyunu sadece bilek değil.
Hedef çok yakınsa dürbün açmamak gerekiyor bence. Ben dürbünsüz ateş ediyorum, başarı şansı %50.

Ben o şekilde hissetmiyorum. Çünkü sizin elinize de bazen AWP geçebiliyor :) O zaman da siz uzak mesafeden sıkıyorsunuz. Sonuçta oyunun bir uzak birde yakın mesafe olan silahları var. Duruma göre bazen uzak bazen de yakın mesafe silahlarını kullanmak zorundasınız. Yani aslında iyi oynamaya çalışan herkes bu silahları kullanmak zorunda.

Ben yarı AWP yarı pompalı oynarım.
AWP çoğu zaman bize raunt kazandıran silah oluyor.
Genellikle tek atıyor, t spawndan ortaya baksam B'ye geçenlerin hepsi sakat giriyor B'ye.
Hafif campleyince de kill alınıyor ama abartmamak gerekiyor camp olayını.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı