"ay.link" adlı site açılmıyor

Enes_1311

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba birkaç gündür ay.link adlı siteyi açınca "bu site güvenli bağlantı sağlayamıyor", "ay.link geçersiz bir yanıt gönderdi."

diye bir hata veriyor bunu nasıl çözebilirim? Virüs programı, her şey kapalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Altında yazan "gelişmiş" butonuna tıklayıp "bu siteye devam et (güvenli değil)" butonuna tıklayın.

Telefondan mobil veri ile indirmeyi denedim. Yüklendi daha sonrada bilgisayardan denedim ve indi eğer hata alırsam çözümünü denerim teşekkür ederim herkese.
Altında yazan "gelişmiş" butonuna tıklayıp "bu siteye devam et (güvenli değil)" butonuna tıklayın.

Öyle bir seçenek yok.

Son düzenleme:
Merhaba birkaç gündür ay. Link adlı siteyi açınca "bu site güvenli bağlantı sağlayamıyor", "ay. Link geçersiz bir yanıt gönderdi."

diye bir hata veriyor bunu nasıl çözebilirim? Virüs programı, her şey kapalı.

Çok geç kaldım fakat yeni görüyorum konuyu. Öyle hata vermesinin sebebi ev internetinizin "güvenli internet" olmasıdır. Mesela güvenli internet açıkken GTA Online da oynayamıyorsunuz. İnternet sağlayıcınızla görüşüp güvenli interneti kapatırsanız sorununuz çözülür. Ayrıca mobil veriyle de girebilirsiniz.

Çok geç kaldım fakat yeni görüyorum konuyu. Öyle hata vermesinin sebebi ev internetinizin "güvenli internet" olmasıdır. Mesela güvenli internet açıkken GTA Online da oynayamıyorsunuz. İnternet sağlayıcınızla görüşüp güvenli interneti kapatırsanız sorununuz çözülür. Ayrıca mobil veriyle de girebilirsiniz.

Evet doğru. Bu hatayı zaten uzun bir sure önce çözmüştüm. GTA Online da ayni şekilde offline moda atıyordu ve hemen güvenli interneti kapattirdim. Yine de teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı