Ayda kaç kitap okuyorsunuz?

MEB'in dağıttığı Matematik kitapları yaklaşık 400 sayfa ondan fazla sayfalı kitap okuyan tek ben miyim?
Bu arada ben Assassin's Creed Revalations kitabı okuyorum o da 400 sayfayı geçiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olabilir elbette ama biraz uçuk değil mi? Kitapların kalınlıklarını çok merak ettim açıkçası.

Haftada 4 bitirdiğim de oluyor. Mesela kısa romanlar varya Karabibik, Sergüzeşt tarzı onlardan 4 tane okurum.
Mesela Heyet serisi var belki bilirsiniz 1-2.
Onun ikisinide 1 günde okumuştum.
Metal Fırtına serisi 7 kitap ilk 5 kitabını 15 günde okudum.
Kitapların sayfa sayısına gelirsek roman okuduğum zaman ayda 3-4 oluyor kalın oldukları için. Ama ilmi kitaplar da okuyorum veya farklı alanlarda örneğin siyaset,tarih kitapları gibi (hele tarih olursa) ayda 8 kitap oluyor.
Bir başka soru gelecek nasıl para yetişiyor diye.
Kitaplığımda bizzat olmasada olur dediğim kitapları arkadaşlarımdan rica ediyorum. Asıl kitap vurgununu da TÜYAP Kitap Fuarı’nda yapıyorum. Bayağı para harcıyorum. :)

Haftada 4 bitirdiğim de oluyor. Mesela kısa romanlar varya Karabibik, Sergüzeşt tarzı onlardan 4 tane okurum.
Mesela Heyet serisi var belki bilirsiniz 1-2.
Onun ikisinide 1 günde okumuştum.
Metal Fırtına serisi 7 kitap ilk 5 kitabını 15 günde okudum.
Kitapların sayfa sayısına gelirsek roman okuduğum zaman ayda 3-4 oluyor kalın oldukları için. Ama ilmi kitaplar da okuyorum veya farklı alanlarda örneğin siyaset,tarih kitapları gibi (hele tarih olursa) ayda 8 kitap oluyor.
Bir başka soru gelecek nasıl para yetişiyor diye.
Kitaplığımda bizzat olmasada olur dediğim kitapları arkadaşlarımdan rica ediyorum. Asıl kitap vurgununu da TÜYAP Kitap Fuarı’nda yapıyorum. Bayağı para harcıyorum. :)

Yine de baya hızlı okuyabiliyorsunuz bu bende hayranlık uyandırdı. Benim o kadar vaktim olmadığı için kıskandım biraz. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı