Ayda kaç kitap okuyorsunuz?

MEB'in dağıttığı Matematik kitapları yaklaşık 400 sayfa ondan fazla sayfalı kitap okuyan tek ben miyim?
Bu arada ben Assassin's Creed Revalations kitabı okuyorum o da 400 sayfayı geçiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olabilir elbette ama biraz uçuk değil mi? Kitapların kalınlıklarını çok merak ettim açıkçası.

Haftada 4 bitirdiğim de oluyor. Mesela kısa romanlar varya Karabibik, Sergüzeşt tarzı onlardan 4 tane okurum.
Mesela Heyet serisi var belki bilirsiniz 1-2.
Onun ikisinide 1 günde okumuştum.
Metal Fırtına serisi 7 kitap ilk 5 kitabını 15 günde okudum.
Kitapların sayfa sayısına gelirsek roman okuduğum zaman ayda 3-4 oluyor kalın oldukları için. Ama ilmi kitaplar da okuyorum veya farklı alanlarda örneğin siyaset,tarih kitapları gibi (hele tarih olursa) ayda 8 kitap oluyor.
Bir başka soru gelecek nasıl para yetişiyor diye.
Kitaplığımda bizzat olmasada olur dediğim kitapları arkadaşlarımdan rica ediyorum. Asıl kitap vurgununu da TÜYAP Kitap Fuarı’nda yapıyorum. Bayağı para harcıyorum. :)

Haftada 4 bitirdiğim de oluyor. Mesela kısa romanlar varya Karabibik, Sergüzeşt tarzı onlardan 4 tane okurum.
Mesela Heyet serisi var belki bilirsiniz 1-2.
Onun ikisinide 1 günde okumuştum.
Metal Fırtına serisi 7 kitap ilk 5 kitabını 15 günde okudum.
Kitapların sayfa sayısına gelirsek roman okuduğum zaman ayda 3-4 oluyor kalın oldukları için. Ama ilmi kitaplar da okuyorum veya farklı alanlarda örneğin siyaset,tarih kitapları gibi (hele tarih olursa) ayda 8 kitap oluyor.
Bir başka soru gelecek nasıl para yetişiyor diye.
Kitaplığımda bizzat olmasada olur dediğim kitapları arkadaşlarımdan rica ediyorum. Asıl kitap vurgununu da TÜYAP Kitap Fuarı’nda yapıyorum. Bayağı para harcıyorum. :)

Yine de baya hızlı okuyabiliyorsunuz bu bende hayranlık uyandırdı. Benim o kadar vaktim olmadığı için kıskandım biraz. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı