Aylar önce aldığım MX-4 termal macunun sahte olduğunu öğrendim

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Selamlar, aylar öncesinde hem kendi bilgisayarlarıma hem arkadaşımın bilgisayarına bakım yapmak amacıyla sipariş ettiğim Arctic MX-4'ün sahte çıktığını öğrendim. Bununla ilgili bir şikayette bulunsam herhangi bir sonuç alabilir miyim?
Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahte olduğunu öğrendiğim MX-4 ile değiştirdiğim Cooler Master MasterGel Pro V2 arasında çok şey fark etmedi. MX-4'te ısınma daha hızlı gerçekleşiyor. Max sıcaklık değeri 1 derece fark etti. Sadece GPU'da denediğimi de ekleyim. Paketi açmadıysanız iade edin.

Bende de var çakma olandan. Ama gördüğünüz gibi forumdaki herkes fake olanın linkini attı bende ona kandım. Her azı olanın lafı dinlenmiyor demek ki. Technopat gerçekten bozulmaya başladı. CTRL C linklerden bıktım yemin ederim.

Sahte olduğunu öğrendiğim MX-4 ile değiştirdiğim Cooler Master MasterGel Pro V2 arasında çok şey fark etmedi. MX-4'te ısınma daha hızlı gerçekleşiyor. Max sıcaklık değeri 1 derece fark etti. Sadece GPU'da denediğimi de ekleyim. Paketi açmadıysanız iade edin.
Paketini açmayı bırakın, 4 farklı bilgisayarın termal bakımı yapıldı..

Bende de var çakma olandan. Ama gördüğünüz gibi forumdaki herkes fake olanın linkini attı bende ona kandım. Her azı olanın lafı dinlenmiyor demek ki. Technopat gerçekten bozulmaya başladı. CTRL C linklerden bıktım yemin ederim.
Ben de forumdan gelen link üzerine almıştım :)

Teknobiyotik ve Amazon dışındaki yerlerden almayın demekten dilimde tüy bitti ama 10-15 lira daha ucuz diye saçma sapan linkler atanlar bitmedi.

Paketini açmayı bırakın, 4 farklı bilgisayarın termal bakımı yapıldı..

Ben de forumdan gelen link üzerine almıştım :)
Sözde 10 numara en güzel macun buydu beyfendiler her açılan konuya linki yapıştırırlardı. Gerçekten uyuz oldum hayır o değil tek benim konum değil her yerde bu link vardı. Millete aldırdırılar sonra foyası çıkınca alanlara kötü oldu. Benimki aynı şekil tırtıklı ses veriyordu sürerken.

Bu arada 4.5 OC yapacağım diye aldım yemin ederim OC yapamadım bu yüzdenmiş ya :( Bende diyordum silikon kalitem mi kötü diye. Ne nalet bir hayat..

Sözde 10 numara en güzel macun buydu beyfendiler her açılan konuya linki yapıştırırlardı. Gerçekten uyuz oldum hayır o değil tek benim konum değil her yerde bu link vardı. Millete aldırdırılar sonra foyası çıkınca alanlara kötü oldu. Benimki aynı şekil tırtıklı ses veriyordu sürerken.

Bu arada 4.5 OC yapacağım diye aldım yemin ederim OC yapamadım bu yüzdenmiş ya :( Bende diyordum silikon kalitem mi kötü diye. Ne nalet bir hayat..
Ben de oturdum yeni alacağım bilgisayar geldiğinde üzerindeki stok soğutucuyu söker MX-4'ümü sürer öyle takarım planları yapıyordum, bir de bu video ile karşılaştım. Hayallerim yıkıldı. Önemli değil orjinalini alırım ama neden aslı astarı araştırılmadan öneri yapıldı..

Anlamadığım nokta bunlar madem sahteydi birkaç senedir neden ilanlarda bunlar? Neden daha sonrasında videolar çekildi anlamıyorum? Arctic çıkıp demedi mi bu poşetli olanlar ürünümüz değildir diye hiç görmedim?
Ben de oturdum yeni alacağım bilgisayar geldiğinde üzerindeki stok soğutucuyu söker MX-4'ümü sürer öyle takarım planları yapıyordum, bir de bu video ile karşılaştım. Hayallerim yıkıldı. Önemli değil orjinalini alırım ama neden aslı astarı araştırılmadan öneri yapıldı..
Ben öğrenciyim hocam verdiğim 50 liraya acıdım o değil orijinali 2 katı para zaten Ryzen geçmeye çalışıyorum gene göz göre göre bu macunu sürücem. Ama orijinal ile arasında 10 derece var ben çok kötü bir olay göremedim.

Geri
Yukarı