Aylık 800 TL taksit ile laptop tavsiyesi

Bütçe
8000,9000 (Maksimum 800 Türk Lirası Taksit)

EnesKys

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben taksit ile dizüstü bilgisayar alacağım. Amazon'da 12 taksit mevcut ve Amazon Prime'ım var taksitler maksimum 800 TL olacak şekilde bir dizüstü bilgisayar bakıyorum. Birkaç tane buldum fakat YouTube'da tam o modele ait oyun FPS testleri falan bulamadım. Sizden istediğim attığım modellerin oyun performanslarının bana nasıl olacağını söylemenizdir.

Oynamak istediğim oyunlar: Valorant, CS:GO, ETS 2 (Truckers MP), GTA 5, Witcher 3 (Bazı oyunlar gerçekten yüksek sistemli fakat benim pek bilgim yok).

Not: Bilgisayar FreeDOS olursa daha iyi olur fiyatı bir tık daha ucuz olur zaten kendim Windows kuracağım.

Not 2: Bilgisayarı üniversitede de kullanmak için alıyorum o yüzden masaüstü al gibi tavsiyelerde bulunmanıza gerek yoktur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Taksit yapmak için limitinin yetmesi lazım ayrıca peşin olarak çekiyor parayı her ay 800 çekmiyor bende böyle olmuştu yani bilenler varsa beni de aydınlatsın.

Bu PC'lerde CS:GO'yu bile zar zor oynarsınız Witcher 3 gibi oyunları oynayabileceğinizi sanmıyorum belki 720P'de oynatabilir.

Aralarından en iyisi 2. laptop.
Bu arada CS:GO filan oynayamazsın bu laptoplarda. Oynarsın da 40 FPS.
Başka bir arkadaşım Amd Ryzen işlemciliyi önerdi ve fps değerlerinin linkteki video gibi olacağını söyledi. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu PC'lerde CS:GO'yu bile zar zor oynarsınız Witcher 3 gibi oyunları oynayabileceğinizi sanmıyorum belki 720P'de oynatabilir.
Witcher 3 CS:GO'dan daha ağır bir oyun değil mi? Yani Witcher 3 oynatan CS:GO'da oynatmaz mı?

Witcher 3 oynatan bir sistem CS:GO oynatabilir ama CS:GO Oynatan bir sistem Witcher 3 oynatır mı orası muamma. Witcher 3'ün bu sistemlere göre ağır bir oyun olduğundan bahsettim zaten,
CS:GO'yu 30-40 FPS'lerde oynayabilirsiniz bundan dolayı Witcher 3'ü 1920x1080P'de değil 1280x720p belki oynayabilirsiniz demek istedim o da belki.

Bu sistemlerde oyun oynamak maalesef hayal. Belki cs:go, valorant felan ama diğerlerini çok düşük FPS değerlerinde düşük kalite ve çözünürlük kalitesinde belki 25-30 fps ile oynarsınız. O da zevk vermek yerine zulüm olacaktır. Bütçe artırmanız şart eğer oyunda oynamak istiyorsanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı