Aylık geliriniz harcamalarınıza yetiyor mu?

Crexyyy

Hectopat
Daha fazla  
İnternet üzerinden bir şekilde para kazanıyorum ve aileme destek olmaya çalışıyorum. Ona rağmen geçimimiz zar zor oluyor ve isteklerimden kısmak zorunda kalıyorum. Sizlerde durumlar nedir?

Ailemin verdiği harçlıklarla (20TL) dün 2 tane 1 GB RAM aldım. Ama haftalık 30 TL yi geçiyor kazancım. Yetiyorda bana. Zaten kumbaramda birike birike 600 TL param olmuştu şimdi tekrar biriktirip 8 GB RAM alacağım.

Yetiyor, fazla bile kalıyor bazen.

Söylemeyi unutmuşum, bu günlerde biraz beklentimin altında gidiyorum. Araba pert olduktan sonra yeni araç için birikimlere başladım.

İnternet üzerinden bir şekilde para kazanıyorum ve aileme destek olmaya çalışıyorum. Ona rağmen geçimimiz zar zor oluyor ve isteklerimden kısmak zorunda kalıyorum. Sizlerde durumlar nedir?

Durumumuz iyi çok şükür. Gözümüz bir şeyde kalmıyor, tabii çok zengin değiliz. Allah herkese güç kuvvet, sabır versin bu devirde.

Şu an stajyer olarak çalışıyorum ve aldığım paranın cok büyük bir kısmını kaldırmak zorundayım ameliyat olacağım onu geçtim telefonum cok eski ve cok kasıyor spora gitmeyi düşünüyorum fakat nerede para?

İBB imar planlama müdürlüğünde çalışıyorum 5 yıldır çalışıyorum. 7 bin küsür maaş alıyorum. Kardeşimle yaşıyorum lise okuyor. Ay sonu para artmıyor hiç bir şekilde.

Geri
Yukarı