Aynı ağ üzerinden virüs bulaşır mı?

Bulaşabilir tabii. Yanlış hatırlamıyorsam Wannacry ve Petya bu şekilde bulaşabiliyorlardı, örnek olarak.

Ancak Zoom doğrudan bir virüs kaynağı değil, güvenlik açıkları var diye biliyorum.

İyi bir AV kullanın, dikkatli olun yeter, çok endişe edilmesine gerek yok.

Bulaşabilir tabii. Yanlış hatırlamıyorsam Wannacry ve Petya bu şekilde bulaşabiliyorlardı, örnek olarak.

Ancak Zoom doğrudan bir virüs kaynağı değil, güvenlik açıkları var diye biliyorum.

Şuan eset internet security kullanmaktayım .

Peki sizce kaspersky mı geçmeliyim yoksa eset internet security de mi kalmalıyım şuan 20 hüblük deneme sürem kaldı esette para vererek almayı düşünüyorum.
Şuan eset internet security kullanmaktayım .

Peki sizce kaspersky mı geçmeliyim yoksa eset internet security de mi kalmalıyım şuan 20 hüblük deneme sürem kaldı esette para vererek almayı düşünüyorum.
@RecepBaltaş sizce eset mi kasperskymı kullanmalıyım ? Şuan eset ile 20 gün deneme sürem kaldı ona göre bugün kaspersky a geçmeyi düşünüyorum. Cevaplarınız için teşekkürler.
@Unturned
Konu sahibinin asıl tedirgin olduğu şey virüsün gündelik bilgisayarına bulaşması olduğu ve eski sistemini yalnız bu amaçla kullandığı için eski sistemine ayrıyeten bir antivirüs önerisi yapmadım.
Yani şuan şöylede yapabilrim gündelik bilgisayarımda eset internet security var. Yani bende derselre gündelik bilgisayarım ile girebilirim karar verebilirsem. Ben biraz bu konularda titizim ve korkuyorum ondan .

Son düzenleme:
Şu an ESET internet Security kullanmaktayım.

Peki sizce Kaspersky mı geçmeliyim yoksa ESET Internet Security'de mi kalmalıyım? Şu an 20 Hub'lük deneme sürem kaldı ESET'te para vererek almayı düşünüyorum.

@Recep Baltaş sizce ESET mi kasperskymı kullanmalıyım? Şu an ESET ile 20 gün deneme sürem kaldı ona göre bugün Kaspersky'a geçmeyi düşünüyorum. Cevaplarınız için teşekkürler.

Yani şu an şöylede yapabilirim gündelik bilgisayarımda ESET internet Security var. Yani bende derselre gündelik bilgisayarım ile girebilirim karar verebilirsem. Ben biraz bu konularda titizim ve korkuyorum ondan.

@EmirOzdemir12 sormanız gereken kişi @Murat5038 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an ESET Internet Security kullanmaktayım.

Peki sizce Kaspersky'ye mi geçmeliyim yoksa ESET ınternet Security'de mi kalmalıyım? Şu an 20 günlük deneme sürem kaldı ESET'te, para vererek almayı düşünüyorum.

Satın alacaksanız Kaspersky IS/TS almanızı öneririm, ESET'e kıyasla çok daha iyi.

Diyelim ki alamadınız, ESET'in deneme sürümü bittikten sonra ücretsiz olan Kaspersky SC Free'de kullanabilirsiniz. Tabii ki IS/TS sürümlerine kıyasla belli kısıtlamalar mevcut ama boşta kalmasından daha iyidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satın alacaksanız Kaspersky IS/TS almanızı öneririm, ESET'e kıyasla çok daha iyi.

Diyelim ki alamadınız, ESET'in deneme sürümü bittikten sonra ücretsiz olan Kaspersky SC Free de kullanabilirsiniz. Tabii ki IS/TS sürümlerine kıyasla belli kısıtlamalar mevcut ama boşta kalmasından daha iyidir.
Kaspersky internet security alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı