Ayran gönüllüğümü nasıl yenebilirim?

Siberci07

Hectopat
Daha fazla  
Ayran gönüllülüğümü nasıl yenebilirim?

Arkadaşlar gördüğüm her sırasıyla: Rusya, Almanya, İsviçre, Brezilya, Kazakistan, bu ülkelerdeki kadınlar nedense çok dikkatimi çekiyor.

Bugün metroda Rus bir kız gördüm ve çok hoşuma gitti, Rusça konuşuyordu bir de çok daha hoşuma gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlgi eksikliğinden kaynaklı durum. İlgi görmediğiniz için her kıza karşı sevgi duyuyorsunuz. Sizi olduğunuz gibi kabul edecek bir kız bulduktan sonra bu sorunun üstesinden geleceğinizi düşünüyorum.

Belirli bir ırktan herhangi bir kadına ekstra ilgi duymak normaldir, herkesin fantezisi kendine. Mesele burada "simp" durumuna düşmemek. Yani: Kadına hak etmediği değeri veren erkek.

İlgi eksikliğinden kaynaklı durum. İlgi görmediğiniz için her kıza karşı sevgi duyuyorsunuz. Sizi olduğunuz gibi kabul edecek bir kız bulduktan sonra bu sorunun üstesinden geleceğinizi düşünüyorum.
Hocam ilgi eksikliği değil, Zaten 5 dakika gördüğüm birinde ilgi beklemem.

Alttaki cevap sanırım bana göre, Çünkü diğer ırktaki kadınlar karşı böyle şeyler beslemiyorum.

@Siberci07 hayır, tam tersine ilgi eksikliği olan birisi herkesten ilgi bekler ve medet umabilir. Dediğimi unutmayın. Size ilgi gösterecek birisini bulduğunuzda muhtemelen bu sorununuzu da çözeceksiniz.

@Siberci07 hayır, tam tersine ilgi eksikliği olan birisi herkesten ilgi bekler ve medet umabilir. Dediğimi unutmayın. Size ilgi gösterecek birisini bulduğunuzda muhtemelen bu sorununuzu da çözeceksiniz.
Hocam dediğiniz şey eğer 1.5 yıl önce olsaydı yorumunuz %90 tutardı, Zaten siz beni anlamadınız ben foruma uygun olması için gerçekçi olan bir dil ile yazmadım, Ortada ilgi yok ya da maneviyat çok az var.

O saydığım ırklara karşı cinsel anlam taşıyordu siz sanırım biraz psikolojiyi çekmek istediniz.

Dosya Ekleri

• 1689468884671.png
    1689468884671.png
    9 KB · Görüntüleme: 35
@Siberci07 diyelim ki ilgi eksikliği değil. Neden ayran gönüllü olduğunuzu tanımlayabilir misiniz?
Ayran gönüllü olma kısmı ise genel olarak bir çok işte böyle olmamdır(sebebi bir şeyden hemen sıkılmam ve kısa sürede o şeyde çok iyi olmayı istememden kaynaklı diye düşünüyorum). Bir kaçı böyle.

Dil (Rusça, Almanca, İngilizce, Arapça bu dillerin ilk önce hangisini öğrenmem gerektiğinde kararsızım)

Meslek (Bir sürü meslek yapmak istiyorum bir kaçı bir birinden bile bağımsız)

Tarz (giyim tarzım sabittir fakat, saç sakal çok değişkenlik gösterir)

Konuşma (Bazen çok hızlı anlaşılır bazen çok yavaş anlaşılmaz)

Edit : Önceden bir kaç yıllık platonik aşık olmuştum ve ondan sonra bir kızdan daha hoşlanmıştım ama diğerinin aksine cesaretimi toplayıp kızdan hoşlandığımı söylemiştim ve oda kibarca reddetmişti, Bu iki olaydan sonra kızlar konusunda çok daha özgür hissediyorum, Ama bir ihtimal sizin dediğiniz gibi psikolojik bir şey ola bilir ama ben kabul etmek istemiyorda ola bilirim ya da sadece tecrübe oldu.

1 - Olayda söylemediğim için pişman olmuştum.
2 - Olayda söyleyip ret yediğim için ve bir şey kaybetmediğimi görünce çokta umursamamaya başladım olsada olur olmasada mantığı oldu.

Son düzenleme:
@Siberci07 eğer birçok sebepten dolayı sıkıntı çekiyorsanız o muhtemelen psikolojiktir ya da kendinizi öyle inandırmış da olabilirsiniz. Size verebileceğim en iyi tavsiye şu yönde olur ki bir iş üzerine çok düşünmeden kararınızı doğrudan verin. Muhtemelen sizde emin olamama hastalığı var ve bu da çok kötü bir şey. Adamı manyak ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı