Takıntımı nasıl yenebilirim?

Podiv

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Amd Ryzen 5 5500 3.60Ghz

Anakart: Asus Prime B550M-K 4800mhz OC

Ram: NeoForza 16GB (2x8gb) 3200mhz ram bellek

Grafik Kartı: Sapphire Nitro Amd Radeon RX560 4GB Ddr5

Disk:
1. Apacer As340 Panther 480gb sata 3.0 SSD
2. SanDisk 480gb sata 3.0 SSD

Güç Kaynağı: Aercool VX Plus AE-VXP400 400 Watt Psu

Kasa: Dark X-Force ATX kasa

İşlemci Soğutucusu: Snowman T6 Ultra
Meslek
Teknisyen
1 ay gibi bir süre bir arkadaşımın sevgilisinin arkadaşı ile tanıştım ve birbirimizden hoşlandık ve bunu birbirimize söyledik. Aynı şehirde uzak yerlerdeyiz. 4 veya 5 kez buluştuk. Her gün yazışıyorduk bildiğin flört ediyorduk işte. Daha sonra birbirimizden soğumaya başladık, 4-5 gün hiç haberleşmedik. Onun yazmasını bekledim, yazmayınca ben de yazmadım. Sonra dayanamayıp gidip yazdım. 1-2 gün daha konuştuk, sonra kız bana güvenemediğini söyledi. Nedenlerini vs. sordum. Konuştuk, benim yanımda kendisini güvende hissetmediğini gerekçe gösterip bitirelim, görüşmeyelim dedi. Ben de tamam dedim, ısrar etmedim ve flörtü (veya adına ne deniyorsa biraz eski kafalıyım) bitirdik. 2 gün geçti, şimdi çok yalnız hissediyorum, içimde bir sıkıntı var. Böyle huzursuz oluyorum, görmek istiyorum veya özlüyorum. Bu sanki aşk değil de takıntı gibi geliyor bana. Bundan nasıl kurtulurum? Bir çözüm önerin. Yaptığım hiçbir şeyden zevk alamıyorum kötüyüm :(

Son düzenleyen: Moderatör:
@Podiv bir kıza takılıp kalmaya deniyor. Kız sana demiş konuşmak istemiyorum diye ya bir süre yalnız kalmaya ok olacaksin veya başka kızlarla konusacaksin başka şansın yok.

@Podiv bir kıza takılıp kalmaya deniyor. Kız sana demiş konuşmak istemiyorum diye ya bir süre yalnız kalmaya ok olacaksin veya başka kızlarla konusacaksin başka şansın yok.
Hocam kız benden hoşlandığını ben söylemediğim halde söyledi bana. Ama yanımda güvende hissetmediğini söyledi. Keko bir tip de değilim gayet normal bir insanım. Zaten keko olsam burda işim olmazdı.

@Podiv
Zaten sorun orada fazla normal ve sıradan kalmış olman, özellikle 20 yaş altında kızların kafasını anlamak zor deyim yerindeyse it kopuk denecek tiplere bile yönelme olasılıkları çok yüksek olabiliyor bazen. Sevmek evet doğru kişi olursa tabii ki sevin asla vazgeçmeyin ancak sizden bir şekilde uzaklaşmak isteyen kişiye de kalbinize yol verin ve hayatınıza devam edin çok da üzülmeyin derim.

@Podiv
Zaten sorun orada fazla normal ve sıradan kalmış olman, özellikle 20 yaş altında kızların kafasını anlamak zor deyim yerindeyse it kopuk denecek tiplere bile yönelme olasılıkları çok yüksek olabiliyor bazen. Sevmek evet doğru kişi olursa tabii ki sevin asla vazgeçmeyin ancak sizden bir şekilde uzaklaşmak isteyen kişiye de kalbinize yol verin ve hayatınıza devam edin çok da üzülmeyin derim.
Şöyle diyim. Bir mekana biyere gittiğimizde hep soru soran konu açan ben oluyorum. Gülüyor esprilerimiz oluyordu. Karşı cinsten olunca otomatik olarak 10 yıllık arkadaşından bile çok önemsiyorsun. Sevgilim terk etmiş gibi hissettim halbuki aramızda o seviyede bir ilişki yoktu. Neyse üzüntümü gömüp unutucam yapacak bir şey yok. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı