Kıza açılma korkumu nasıl yenebilirim?

Merhaba arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim üzere ben bir kiza açılmaya korkuyorum beni reddederse diye, bunu nasıl yenebilirim? Hoşlandığım kız benden büyük, tanışırız veya benden 1-2 yaş küçük, ona karşı nasıl açilabilirim acaba?

Şu anda sana söyleyeceğim şey, korkunu 2 kat arttıraracaktır. Eğer onu her gün görüyorsan yani aynı dershane de, aynı okulda, aynı mahallede isen ve reddederse işin sonu kötü olabilir. Ben birine açılmıştım ve tüm dersheneye yaymıştı. Çok eskide değil. Hatta bırak dershaneyi hocaların bile haberi oldu. Tabii bunu herkes yapmaz. Tek reddedildiğim kız o değil ve diğer reddedildiklerim dershaneye yaymadı ama kötüde olabilir.

Şu anda sana söyleyeceğim şey, korkunu 2 kat arttıraracaktır. Eğer onu her gün görüyorsan yani aynı dershane de, aynı okulda, aynı mahallede isen ve reddederse işin sonu kötü olabilir. Ben birine açılmıştım ve tüm dersheneye yaymıştı. Çok eskide değil. Hatta bırak dershaneyi hocaların bile haberi oldu. Tabii bunu herkes yapmaz. Tek reddedildiğim kız o değil ve diğer reddedildiklerim dershaneye yaymadı ama kötüde olabilir.
Anladım cnm

@yigidyum hocam bu yorumu okudum ya sanırım bütün gece uyuyamayacağım 😞 bir yandan da çok gaza geldim, hoşlandığım kızın evine Tofaş'la gidip mors alfabesiyle aragaz çekerek benimle çıkar mısın diyeceğim (bu yorum sizi biraz neşelendirmek içindi yanlış anlamayın dalga geçmiyorum 🙂)

@yigidyum Bu mesaja bir güncelleme çekiyorum, yaklaşık 1.5-2 senedir çok mutlu bir ilişki içerisindeyim. Bu bahsettiğim kızın niyetini ve gerçek yüzünü daha net görmemi sağladı yeni ilişkim. Artık ondan nefret bile etmiyorum umurumda dahi değil.

Uzun lafın kısası, bazen hayat senden bir şeyler alır, daha iyisini vermek için. O kız gitti belki, ama bir ömür olmak istediğim o insanla tanışmama vesile oldu :)

O yüzden şer sandığımız şeyler bazen hayırlısı oluyor bizim için. Bazen olmuyorsa zorlamamak gerek...

Gidin açılın eğer red ederse umurunuzda olmasın. Bende bu gün red yedim(birde bana tokat atıcak diye korktum kız sakince anlattı istemediğini ama yinede dikkatli olun) . Kafanı takma. Sana başka kızmı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı