Ayrıldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kaleo

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
1 ay gibi kısa bir süre sürse de, kendisini 2-3 yıldır tanıyorum. Evlilik hayalleri gibi geleceği kapsayan hayaller kurdurtmuştu bana. Aynı şeyleri onun da hissettiğini biliyorum fakat son zamanlarda anlaşamadığımız çok nokta oldu. İnsanlar değişiyor arkadaşlar, bazen bir bilgisayar oyunu veya bir oyun arkadaşı için aranızı bozabilecek kadar. Başta kötü hissetsem de şu an iyi hissediyorum, fakat içimde bedensel bir sızı var. Sanki kalbimin sol tarafında bir sıkışma var gibi, bu histen nasıl kurtulacağımı bilmiyorum ama geçecek gibi. Konuya dahil olmaması için yaşımın 19 olduğunu belirtmek istiyorum, anlatabilecek başkası olmadığı için vakit geçirmekten mutluluk duyduğum sizlere, forum arkadaşlarım ile paylaşmak istedim. Siz siz olun, çok bağlanmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 ay gibi kısa bir süre sürse de, kendisini 2-3 yıldır tanıyorum. Evlilik hayalleri gibi geleceği kapsayan hayaller kurdurtmuştu bana. Aynı şeyleri onun da hissettiğini biliyorum fakat son zamanlarda anlaşamadığımız çok nokta oldu. İnsanlar değişiyor arkadaşlar, bazen bir bilgisayar oyunu veya bir oyun arkadaşı için aranızı bozabilecek kadar. Başta kötü hissetsem de şu an iyi hissediyorum, fakat içimde bedensel bir sızı var. Sanki kalbimin sol tarafında bir sıkışma var gibi, bu histen nasıl kurtulacağımı bilmiyorum ama geçecek gibi. Konuya dahil olmaması için yaşımın 19 olduğunu belirtmek istiyorum, anlatabilecek başkası olmadığı için vakit geçirmekten mutluluk duyduğum sizlere, forum arkadaşlarım ile paylaşmak istedim. Siz siz olun, çok bağlanmayın.

Aynısını yaşadım çok acı verici bir durum fakat hayat bizim için devam ediyor.

O benden ayrıldığı zaman ilk gece kendimi boşlukta hissettim yapacak bir şey yok gibiydi. Sabah uyandığımda sürekli içimde garip bir his vardı daha çok hani korktuğunda veya heyecanlandığında kalbinde çok kısada olsa garip bir his olur ya. İşte o his bende yarım gün sürdü ertesi gün unuttum zaten kafamdan çıkarttım. Arada sırada hala anılar geliyor ama yapacak bir şey yok. Birine çok bağlanmamak gerçekten önemli.

Geçmiş olsun, benim de 6 yıllık ilişkim sonlandı. Olur böyle şeyler. Kendinizi başka şeylerle oyalayın. Boş kalmak pek iyi gelmeyecek çünkü.

Bu şarkı tuhaf bir şekilde iyi geliyor;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"Seni çöpe atacağım poşete yazık" olay budur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı