Ayrıldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu şarkıyı öneririm.

Aynı şeyleri onun da hissettiğini biliyorum fakat son zamanlarda anlaşamadığımız çok nokta oldu.
Anlaşamadığınız noktalar çok özele girmiyorsa, açıklayabilir misin.

Konuyla ilgili illa ki bir üzüntü, burukluk olur, ama gereğinden fazla kendini yıpratmak karşındakine gereğinden fazla değer verdiğin anlamına gelir.Hiç gerek yok, karşına illa ki seni daha net anlayabilecek, anlaşabileceğin birisi çıkacaktır.Her işte bir hayır olduğunu düşünenlerdenim, daha iyi günlere ulaşman dileğiyle.

Ek olarak birçok kişi de gördüğüm bir yanılgıya değineyim.İlişkiler "karşılıksız" olur gibi bir düşünce var, bu yanlış.Bir taraf herşeyi alttan alır, diğer taraf herşey de serbest olursa o ilişki bir noktadan sonra çıkmaza girer.Örnek olarak; ben elimi taşın altına, kız üstüne koymayacak.Ya ikimizde taşın altına ya da ikimizde taşın üstüne elimizi koyacaz.Bu durumu en güzel, zamanın üstadlarından Yalçın BULUT şu sözüyle özetlemiştir:

"Al gülüm ver gülüm, almazsam nah veririm gülüm"

Her aklına geldiğinde aynanın karşısına geçip şu sihirli kelimeyi söyle.
NAPİM

Geçen yine aklıma geldi. Anıları düşündükçe beni sevmediğini fark ettim. Bazen böyledir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı