Ayrıldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
5 aydır aynı acıyı çekiyorum. Hayatım zehir oldu. Umarım ikimiz de kurtuluruz bu işkenceden...

O sızıyı bilirim. Geçmiş olsun bilader, istediğin gibi dök içini. İçinde seni çürüteceğine sal rahatla.
Gerçekten konuşmak çok işe yarıyor, içimde tuttukça rahat edemiyorum, kafam doluymuş gibi hissediyorum. Arkadaşlarla sabaha kadar sohbet ederken hepimiz içimizi döktük kafa çok rahatlıyor cidden.

Bu iyi gelebilir dostum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayat o kişinin etrafında dönüyormuş gibi düşündüğünüz/davrandığınızda ve üstelik karşı tarafa bunu hissettirdiğiniz zaman o ilişki başlamadan biter zaten. Her daim sizin için en değerli kişi, yine sizsiniz.
İlişkilerde biri diğerini yüceltir ise yüceltilen kişi ister istemez başka sularda yüzmeyi düşünür. Tabii bu biraz da kişinin karakteri ile alakalıdır.

Kendinden başkasını sevmeyen insan hem hasta, hem de yenilmez oluyor toplumda. Kurşun geçirmek istemiyorsanız duygularınızı dizginlemeyi öğrenmelisiniz. 2-3 yıldır tanıdığınız ve değer verdiğiniz (Öyle varsayıyorum.) birine son 1 yıl içerisinde açılıp 9 ay flört etmeniz çok garip. 9 ay flört nasıl bir şeydir anlamadım. Hayat kısa ve güzel. Bir şeyi yaşamak istiyorsanız, yaşayın. Onun size gelmesini beklemeyin. 3 yıllık ilişkinizden bir şeyler çıkarıp önünüze bakmak tek çareniz.

Hayat o kişinin etrafında dönüyormuş gibi düşündüğünüz/davrandığınızda ve üstelik karşı tarafa bunu hissettirdiğiniz zaman o ilişki başlamadan biter zaten. Her daim sizin için en değerli kişi, yine sizsiniz.
İlişkilerde biri diğerini yüceltir ise yüceltilen kişi ister istemez başka sularda yüzmeyi düşünür. Tabii bu biraz da kişinin karakteri ile alakalıdır.
Tahterevalli misali. İlişkide dengeyi korumak önemli. İlla flört ilişkisi olmasına gerek yok. Her türlü ilişkide.

Bu tür şeyler vakit kaybı zaten. Üzülme, geçer.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı