Ayrılık acısı nasıl geçer?

Zaman ve yaş hepsini geçiriyor. Kaç kere aşık oldum, kaç kere ayrıldım hatırlamıyorum bile..... Hepsi güzel birer anı olarak geçmişte kaldı.

Boş ver takma kafana giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir. Ne her şeye çok sevineceksin ne de her şeye çok üzüleceksin.

Siz sanırım kızı unutmak istemiyorsunuz. Boşverin, gitti bitti. Önünüze bakın. Hiç beceremeyecek olsanız da 'bitti gitti önüme bakacagım baska kızları düsünecegim' diye içinizden geçirirseniz kendi kendine geçer.
Daha 2 hafta önce "Bende bazı şeyler geçip gitmedi" diyerek unutamadığını söyleyen kız şimdi başkasından hoşlandığını söyleyerek engel atıyor her yerden. Klasik türk kızı, başkasını bulunca basıyor tekmeyi. Zoruma gidiyor cidden.
Konu sahibi arkadaşım, umarım ikimizde atlatırız bu durumu.

@v1ncent geçmiş olsun agalar. Vallahi topluca durumumuz kritik :(,

Daha 2 hafta önce "Bende bazı şeyler geçip gitmedi" diyerek unutamadığını söyleyen kız şimdi başkasından hoşlandığını söyleyerek engel atıyor her yerden. Klasik türk kızı, başkasını bulunca basıyor tekmeyi. Zoruma gidiyor cidden.
Konu sahibi arkadaşım, umarım ikimizde atlatırız bu durumu.
Benim, kızla tamamen irtibatım kesilmişti. Yani hatırlatacak, 'acaba' dedirtecek herhangi bir durumla karsılasmıyordum, birkac hafta icinde unuttum neredeyse kızı. Siz belli ki hala konusuyorsunuz, hatta kız hafiften umut bile vermiş :D Bu durum unutmayı zorlastırıyor, konusmayı kesin, ondan sogumaya calısın. Hem başkasından hoslanıyormus sagı solu belli degil ileride birdaha denemek isterse diye düsünmezsiniz de artık, belki yine oluruz diye umutlanmazsınız bundan sonra, cünkü öyle bir sey olmayacagını biliyorsunuz. Kız rotayı degismis artık, sıra sizde.

Yeni konular

Geri
Yukarı