Ayrılık acısı nasıl geçer?

Çivi çiviyi söker. Duygularınızı olduğundan fazla büyütüp kendinizi kapatmayın. Sizinle olmayan birine sadık kalmak zorunda da değilsiniz. Demek ki acının kaynağı sizsiniz. Yakın arkadaşınıza söyleyin sizi birileriyle tanıştırsın.

Windows 11 kur. Bir iki gün kendini oyalamış olursun. Ciddiyim bu arada.

Aklına getirme ve yüksek BPM müzikler dinle, arabeskten uzak dur. Fotoğrafları falan sil bakmamaya çalış. Ve olabildiğince az insana anlat olayını (ayrıldığını).

Ne zaman hayatını renklendirmeye başarırsan o zaman. Bunu biz değil sen yapacaksın biz sadece öneri ve tavsiye de bulunuruz ki bunları uygulamak sana kalmış. Tavsiyem onu düşünemeyeceğin veya aklına gelmediği her şeyi yap. Ben de ayrıldım, üzüldüm. Kendi kaybeder dedim ve kendime güvendim güzel ilişkiler de olur kötü son ile biten ilişkilerde. Önemli olan o ilişki bitse bile üzülmeyip, önüne bakmaktır geleceğini şekillendirmektir. Yoksa istediğin kadar ağla müzik dinle üzül, emin ol sadece zaman harcar ve kaybedersin.

Sosyalleşmen gerekli. Spor yap, arkadaşlarınla buluş farklı sohbetler et. Duygusal yapını bilemem ama çabuk sevebilen biriysen başkasını bulmaya çalış fakat önermem bi işe yaramaz ilk başlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı