Ayrılık Sonrası Depresyondan Nasıl Kurtulurum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aşk konusu açanları alıp dövmek lazım. Bu yaşta bu şeyleri düşüneceğimize çalışıp mühendis felan olsaydık Üretim yapar borçlardan kurtulurduk.

Bu pislik çağımızın vebası zaten intihara kadar sürüklüyor. Beni de pençesine alacaktı az daha ama sonradan tamamen yasakladım kendime bu şeyleri.

@FearlyGhost Burası konu dışı bölümü. İsteyen istediği konuyu açar. Bu duyguları her insan yaşıyor. Önemli olan bu duyguları kontrol edebilmekte. Rahatsız oluyorsan bakma, yorum yapma. Gereksiz yere germe insanları.

@FearlyGhost Burası konu dışı bölümü. İsteyen istediği konuyu açar. Bu duyguları her insan yaşıyor. Önemli olan bu duyguları kontrol edebilmekte. Rahatsız oluyorsan bakma, yorum yapma. Gereksiz yere germe insanları.
İnsan aynı konuları 400-500 (abartıyorum sayıya bakmayın) o kadar konu görünce insanın çıldırası geliyor. Ben de ortaya böyle bir şey attım. Yanlışsam kusuruma bakmayın geçin, yorumumu takmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyal gün geçtikçe büyüyor ve bu konuları daha fazla göreceksin tıpki sistem toplama konuları gibi. Nasıl bir konuda bilgin yoksa yazmıyorsun aynı şekilde beğenmiyorsan da yorum yazmazsın. Emin ol senin bu sitemlerinle bu konuların sayısı azalmayacak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı