Az FPS düşüren ekran kaydedici önerisi

Lutryel

Hectopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : Amd athlon II X2 260 - RAM : 4 GB 1333 MHz DDR3 - SSD : İntensso 120 gb ssd - Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GT 730 - İşletim Sistemi : Windows 10 Pro 23H2 - Telefon : Samsung Galaxy A34 5G - Kulaklık : Rampage K3 Klavye : Redragon Dark Avanger K568R Mouse : Xaser Monitör : Hp Pavilion v1907w
Fraps güzeldi fakat videolar 25 GB gibi yüksek boyutlara çıkıyordu. Mirillis Action4 denedim, güzeldi fakat bu sefer de bazı oyunlarda oyunu görmediği için oyun modunda video çekilmiyordu. Farklı öneri yaparsanız sevinirim. Bandicam ve OBS dışında, bunlar çok kasıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fraps güzeldi fakat videolar 25 GB gibi yüksek boyutlara çıkıyordu. Mirillis Action4 denedim, güzeldi fakat bu sefer de bazı oyunlarda oyunu görmediği için oyun modunda video çekilmiyordu. Farklı öneri yaparsanız sevinirim. Bandicam ve OBS dışında, bunlar çok kasıyor.

Camtasia kendi ekran kaydedicisi ve montaj programı ile geliyor genel olarak çok iyi sayılmaz ama iş görebilir.

Öncelikle ekran kartı değiştirmenizi öneririm. Video çekmeyi bırakın oyun oynamak bile işkencedir o kartla. AMD kart alırsanız ReLive, NVIDIA alırsanız ShadowPlay kullanabilirsiniz.

Ekran kartının kendi kayıt programını veya Xbox kayıt özelliğini kullanabilirsin.

GT 730 ve AMD Athlon X2 220 var kendi kaydedicisi desteklemiyor Shadow Play ve Xbox desteklemiyor.

Öncelikle ekran kartı değiştirmenizi öneririm. Video çekmeyi bırakın oyun oynamak bile işkencedir o kartla. AMD kart alırsanız ReLive, NVIDIA alırsanız Shadow Play kullanabilirsiniz.

Ah bunları diyenler bir de maddi destek sağlasa, bunun yerine çözüm sunamaz mısın bir de Action'da oyunu görmüyor ayrı bir konu açtım zaten ama bunu nasıl çözerim?

Ah bunları diyenler bir de maddi destek sağlasa, bunun yerine çözüm sunamaz mısın bir de Action'da oyunu görmüyor ayrı bir konu açtım zaten ama bunu nasıl çözerim?
Çözümü yok gibi birşey dostum. Ekran kartın oyun oynamak için uygun değil. Çok eski oyunların videosu çeklilebilir ama CS:GO veya Valorant çekerken bile zorlanır bilgisayar.

Çözümü yok gibi bir şey dostum. Ekran kartın oyun oynamak için uygun değil. Çok eski oyunların videosu çeklilebilir ama CS:GO veya Valorant çekerken bile zorlanır bilgisayar.

Valorant oynatmıyor zaten CS:GO 40 FPS'yi geçmiyor Minecraft çekiyorum eğlencesine sizin standartlarınız ne yazık ki bende yok.

Valorant oynatmıyor zaten CS:GO 40 FPS'yi geçmiyor Minecraft çekiyorum eğlencesine sizin standartlarınız ne yazık ki bende yok.
Bence sistemde ki parçaları teker teker uygun fiyata satın, eğer imkanınız olursa bütçe eklemeye çalışın ve konu açın, size sistem toplamak için yardımcı olabiliriz. Aklıma daha iyi bir fikir gelmiyor.

Bence sistemde ki parçaları teker teker uygun fiyata satın, eğer imkanınız olursa bütçe eklemeye çalışın ve konu açın, size sistem toplamak için yardımcı olabiliriz. Aklıma daha iyi bir fikir gelmiyor.

Maalesef bütçe ekleyemem param yok harçlık var sadece 15 TL o da sağda solda eriyor maalesef hevesimi böyle bir sistemle almaya çalışacağım ileride belki Allah nasip ederse artık ülke şartlarına da göre sistem belki ya alırım ya alamam ama iş sahibi olmadan almamın imkanı yok burada biraz içimi döktüm özür dilerim ama neyse. Yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı