Azerbaycan İsrail'e destek mi veriyor?

-İsrailoğullarının tarihiyle işimiz yok bu konuda mevzu ne yolla olursa olsun Osmanlı'nın parçalanmasıyla oluşan bir devlet var ve bu devlet hiçbir şey yokken sindirilmeye başlıyor. Ben savaşı hiçbir zaman yanlış bulmadım savaş ve üstünlük insanın tabiatında var lakin bit Türk olarak savaşında yolu yordamı olduğunu bilmek aşırı zor değil.
-Çocuklar siper olarak kullanılmıyor bizzat savaş çocukların bulnduğu yerde şehirlerde oluyor, İsrail hamas savaşında cephe denilen bölge var ile yok arası İsrail yarma harekatı ile ilk şehirleri bombalıyor ardından şehirlere girip nüfusu esir edip toprakları kendine katıyor.
-PKK ile alaka ne? Senin lafının üzerinden gidersek biz PKK'ların toprağını aldık ha? Namazım sana batmasın light yagami, hbvrhbhjeveeveve kurgu ve komplo teorilerine devam.

Sizin gibi insanları gerçekten epik buluyorum. Bazen trollüğüne yaptığınızı düşünsem de Türk'ten çok arap sevmeniz gerçekten zoruma gidiyor. Benim milliyetçiliğim de sana batmasın hans landa, eljgmsşkgsjhsksj zırvalıklara inanmaya devam.

Sanki Türkiye çok masum :) O da Azerbaycan'ın meselesi. Hepsi aynı.

Sizin gibi insanları gerçekten epik buluyorum. Bazen trollüğüne yaptığınızı düşünsem de Türk'ten çok Arap sevmeniz gerçekten zoruma gidiyor. Benim milliyetçiliğim de sana batmasın hans landa, eljgmsşkgsjhsksj zırvalıklara inanmaya devam.

Gerçekten düşüncelerim hakkındaki fikirlerin umurum dışı. Eğer mevzuyu türkçülüğe katarsak emin ol senden daha fazla türkçüyümdür, bir türkün filistine destek vermesi onu Arap sevici yapmaz. Kendi kafandaki türkçülükle yaşamaya devam et.

Son düzenleme:
Hastaneyi bombalayıp masum çocukları öldürdü ama İsrail'de hocam, kabul edilebilir bir şey değil bu ya.
Sen herhalde Filistin askerleri İsraillilerin üstüne şeker atıyor sanıyorsun hocam.

Öyle bir anlatıyorsun ki sanki Filistin suçsuz gibi. İki tarafta suçlu, ikisinin birbirinden aşağı kalır yanı yok.

Azerbeycan ve İsrail'in araları çok iyidir. Bir çok savunma silahı alıyor Azerbaycan İsrail'den. Aslan İsrail karşıtı olmaz o yüzden. Ayrıca eski Sovyet ülkesi, bir çok ateist var orda. Müslüman Kardeşleri destekleyecek halleri yok herhalde

Evet destekliyor. Hocam şunu hiçbir zaman unutmayın ülkeler kardeş olmaz çıkarı varsa iş birliği yapar.

Sen herhalde Filistin askerleri İsraillilerin üstüne şeker atıyor sanıyorsun hocam.

Öyle bir anlatıyorsun ki sanki Filistin suçsuz gibi. İki tarafta suçlu, ikisinin birbirinden aşağı kalır yanı yok.
Ben kimseyi desteklemiyorum, filistin en azından hastane bombalamadı, sivillere bomba atmadı.

Ben kimseyi desteklemiyorum, filistin en azından hastane bombalamadı, sivillere bomba atmadı.
Sivillere bomba atmadı diyorsun öyle mi? İsrail'e savaştan alakasız tatile gelen turistleri sahilde kurşuna dizen ben miydim?

Geri
Yukarı