Skairipa

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı işlemciyi bende önümüzdeki hafta almayı düşünüyorum, bu haftada yeni aldığım anakart gelicek (MSI B450M Mortar ) Bu seçenekler arasından Asus Prime B450-Plus modelini tercih ederim 4 kanal ram desteği olduğu için AsRock olan hakkında bilgim olmadığı için yorum yapamayacağım.

Dostum anakartı yurtdışından almamalısın bence, nanokatalog dışındaki sayfalardan aldığını var sayarsak; MSI B450 Gaming Plus ilk tercihin olsun, Asus Prime'da olabilir.

b450 tomahawk Vatan Bilgisayar'ın 22.00 web indiriminde 650 tl olabiliyor. Salı günü + %5 web indirimiyle 617 tl olmuştu. Takip etmek gerek.
Önerdiklerin arasından, MSI B450 Gaming plus tabi ki de, ses yongası olsun malzeme kalitesi olsun orta seviyede MSI diğerlerinden gerçekten önde. 100 TL farkla MSI B450 Tomahawk çok daha iyi bir tercih olabilir.

Bütçe varsa Msi B450M Mortar yok ise
b450 tomahawk Vatan Bilgisayar'ın 22.00 web indiriminde 650 tl olabiliyor. Salı günü + %5 web indirimiyle 617 tl olmuştu. Takip etmek gerek.
Bende efsane cuma indiriminden yararlanarak B450M Mortar modelini aldım bakalım işlemci gelince tecrübelerimi aktarırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı