B450-F vs X570 UD

NuteLya

Kilopat
Daha fazla  

Aşağıda ki sistem ile kullanılacak;

Sizce hangi anakart?

Kendini zorla bunu mu al dersiniz?

Son düzenleme:

Aşağıda ki sistem ile kullanılacak;

Sizce hangi anakart?

Kendini zorla bunu mu al dersiniz?
Üst segmentin kötüsü alt segmentin iyisindende kötüdür b450f dolu dolu bir anakart onu almanı tavsiye ederim.

ROG Strix B450-F o fiyatı kesinlikle hak etmiyor. Aynı şekilde X570 UD'de.

Eğer ciddi anlamda overclock yapmayacaksanız, standart bir kullanıcı gibi kullanacaksanız X570 anakart almaya gerek yok.

Fiyatına göre çok çok iyi performans sunan MSI B450 Tomahawk MAX'i öneririm. Belirli bir overclock'u da kaldırabilecek düzeyde mosfet kalitesine sahip.

ROG Strix B450-F o fiyatı kesinlikle hak etmiyor. Aynı şekilde X570 UD'de.

Eğer ciddi anlamda overclock yapmayacaksanız, standart bir kullanıcı gibi kullanacaksanız X570 anakart almaya gerek yok.

Fiyatına göre çok çok iyi performans sunan MSI B450 Tomahawk MAX'i öneririm. Belirli bir overclock'u da kaldırabilecek düzeyde mosfet kalitesine sahip.
Normalde sizin söylediğiniz ürünü alacaktım. Ancak forumda B450-F önerildiği için ona yönelmiştim.

Normalde sizin söylediğiniz ürünü alacaktım. Ancak forumda B450-F önerildiği için ona yönelmiştim.
Aşağıdaki dökümanar daha açıklayıcı olacaktır.

1009TL
899TL
Yani siz tomahawk alın diyorsunuz. İki ürün arasından.
Aşağıdaki dökümanar daha açıklayıcı olacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı