B450 GAMING Plus Max BIOS Update sonrası ekran açılmıyor

MustafaTas

Femtopat
Daha fazla  
Yeni sistem toplamıştım kasa içi dizilimi sıkıntısız yaptım. İlk başlattığımda ekran gelmişti windowsa girmiştim. Sonra B450 GAMING Plus Max BIOS Update edeyim dedim videolar ve Technopat yardımları ile ekran açılmaz oldu sistemi yeni kurdum.

Anakart: B450 GAMING Plus Max.
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600.
RAM: Gammix 3200MHz 8X2.
PSU: FSP Hydro 700.
Ekran k: Sapphire RX570 4 GB 250Bit.

Ne olur yardımlarınızı esirgemeyin. Anakart üzerindeki CPU kırmızı ışık yanıyor Power'e bastığımda ve ekran kartı fanları dönmüyor.

Hocam, resetleyip deneyin. Pilini söküp 10 dakika sonra takıp deneyin. Mutlaka fişten çekin.

Eskiden olsa anakart çöp olmuştu. Servis yoluna gidiyor olurdunuz. Fakat şimdi çözümü var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu rehberi dener misiniz?
Hocam, resetleyip deneyin. Pilini söküp 10 dakika sonra takıp deneyin. Mutlaka fişten çekin.
BIOS ayarlarını sıfırlamak işe yaramaz. Bu yöntem, BIOS ayarlarını sıfırlar. BIOS yazılımı aynen kalır.

Bu arkadaşımız, BIOS yazılımı güncellerken bir hata oluşmuş, yazılım bozuk. Yeniden yazılım kurulması gerekli.

Anakarta Reset attınız mı?
Evet yaptım bi alt bios sürümü denedim yine aynı
Denedim sorun devam etmektedir.
Anakartın arkasındaki bios flashback düğmesi ile tekrardan yeni bios kurun
Bi Alt bios sürümü denedim halen aynı anakart üzerinde CPU ışığı yanıyor sürekli
Eskiden olsa anakart çöp olmuştu. Servis yoluna gidiyor olurdunuz. Fakat şimdi çözümü var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

BIOS ayarlarını sıfırlamak işe yaramaz. Bu yöntem, BIOS ayarlarını sıfırlar. BIOS yazılımı aynen kalır.

Bu arkadaşımız, BIOS yazılımı güncellerken bir hata oluşmuş, yazılım bozuk. Yeniden yazılım kurulması gerekli.
Ne yapmam gerek yardım edersen çok sevinirim tüm hevesim kırıldı şuan

Furkan17TR sana nasıl ulaşabilirim. Kardeşim

Evet yaptım bi alt bios sürümü denedim yine aynı

Denedim sorun devam etmektedir.

Bi Alt bios sürümü denedim halen aynı anakart üzerinde CPU ışığı yanıyor sürekli

Ne yapmam gerek yardım edersen çok sevinirim tüm hevesim kırıldı şuan

Furkan17TR sana nasıl ulaşabilirim. Kardeşim
Sana direkt video attım. Adam her şeyi anlatıyor. Buradan tekrar anlatmaya gerek yok. Adamın yaptıklarını yap.

Sana direkt video attım. Adam her şeyi anlatıyor. Buradan tekrar anlatmaya gerek yok. Adamın yaptıklarını yap.
Yardımın için teşekkür ederim ancak sorun devam etmekte bire bir tüm hepsini yaptım tüm herşeyi söktüm videodaki gibi biosu resetledim ama o CPU LED halen yanıyor sorun CPU da değildir inşallah Sıfır aldığım ürün

Geri
Yukarı