B450 Pro anakart ile Kingston KC3000 SSD uyumlu mudur?

UygarT

Decapat
Daha fazla  
ASUS TUF B450 Pro Gaming anakartım var ve linkini aşağıda bırakacağım SSD anakartıma uyar mı öğrenmek istiyorum. Açıklamasıyla birlikte daha sonra benim de anlayacağım şekilde yazarsanız sevinirim. Linkini bıraktığım SSD PCI 4.0 ve benim anakartımdaki 2 M.2 yuvası da PCI 4.0 destekli değil sanırım, bu durumda M.2 çalışacaktır ama Max hızına ulaşamayacaktır diye düşünüyorum ben. Doğruysa doğru yanlışsa hatamı düzelterek yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Teşekkür ederim bir şey daha soracağım sizlere. 1 tane M.2 SSD var halizarıda ve yeniyi de alsam alttaki Max 1500 okuma yazma karşılayan slota takmam gerekecek. Performansının 4'te 1'ini bile alamadıktan sonra o kadar para vermenin ne anlamı var. Anakartlarda ekran kartı girişi gibi ama onun küçük versiyonu var ben de 2 ya da 3 tane vardı sanırım onların M.2 SSD yuvası olarak kullanılabildiğini görmüştüm bir dönüştürücü ile. Bu doğru mu? Dönüştürücünün ismi ne ve o şekilde kullanırsam PCI-e 3.0 mı oluyor Max kaç hız alırım? Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

Teşekkür ederim bir şey daha soracağım sizlere. 1 tane M.2 SSD var halizarıda ve yeniyi de alsam alttaki Max 1500 okuma yazma karşılayan slota takmam gerekecek. Performansının 4'te 1'ini bile alamadıktan sonra o kadar para vermenin ne anlamı var. Anakartlarda ekran kartı girişi gibi ama onun küçük versiyonu var ben de 2 ya da 3 tane vardı sanırım onların M.2 SSD yuvası olarak kullanılabildiğini görmüştüm bir dönüştürücü ile. Bu doğru mu? Dönüştürücünün ismi ne ve o şekilde kullanırsam PCI-e 3.0 mı oluyor Max kaç hız alırım? Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.
O donusturuculer de 2. M.2 slotundaki gibi X1 hizlarinda calisiyor zaten bence hic almayin. Ilk slottaki SSD'yi 2.'ye takin KC3000'i hem sistem diskiniz yapin hem de ilk slotta dursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı