B450 Tomahawk Sorunları

Onurfa

Kilopat
Yer
İstanbul,Pendik
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
  • Ryzen 7 2700
  • 16 GB RAM
  • B450 Tomahawk
  • RTX 2060 Asus

Ters giden bir şeyler var çözemedim bu anakartların kronik sorunlu olduğu yazıyor. Misel başlarken geç başlama ya da CS:GO oynarken ani donma gibi. Sizce MSI B450 Tomahawk sorunlu kronik bir anakart mı? Daha alalı 3 ay oldu. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tomahawk gayet iyi bir anakart tipi, modelidir. Sorun başka bir bileşenden kaynaklanıyor büyük ihtimal. Recep Baltaş abimizin de dediği gibi, problem ekran kartında muhtemelen.
Yani şuan öyle Recep abi yardımcı oldu sağolsun.
Onu bilerek cevap yazdım zaten.
Biliyorum 😀😀 Yanlış anlama :)
Sorun bu PSU'dan sonra başladıysa PSU sorunu. Daha önce de vardıysa ekran kartı sorunu olabilir.
Recep abi ben götürdüm servise adamlar format atmış bir şey yok dediler. Ne yapmalıyım ? Teşekkürler.

Son düzenleme:
MSI B450 Tomahawk MAX aldım. Yeni kurulum yaptım. Harici ekran kartım kargoda. HDMI'dan da DVI'dan da görüntü alamıyorum, sinyal yok hatası alıyorum. BIOS güncellemesi gerekmeyen model olmasına rağmen hem en güncel hem en eski BIOS'u tekrar kurmayı denedim. Ama sonuç değişmedi. Sıkıntı nerede anlamadım.

Son düzenleme:
MSI B450 Tomahawk MAX aldım. Yeni kurulum yaptım. Harici ekran kartım kargoda. HDMI'dan da DVI'dan da görüntü alamıyorum, sinyal yok hatası alıyorum. BIOS güncellemesi gerekmeyen model olmasına rağmen hem en güncel hem en eski BIOS'u tekrar kurmayı denedim. Ama sonuç değişmedi. Sıkıntı nerede anlamadım.

Sonuç olarak ne oldu?

Geri
Yukarı