B450M S2H anakart RGB RAM destekler mi?

Wilordaht

Femtopat
Hocam yeni bilgisayar toplamaktayım anakartım hazır aşağıya linkini bıraktığım Corsair Vengeance 16 GB RGB 3200 MHz CL16 (2x8) RAM'i
Gigabyte B450M S2H AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(O.C.)MHz mATX anakartıma takmayı düşünüyorum ama RGB özelliği desteklenir mi onu merak ediyorum yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:
Hocam yeni bilgisayar toplamaktayım anakartım hazır aşağıya linkini bıraktığım Corsair Vengeance 16 GB RGB 3200 MHz CL16 (2x8) RAM'i.
Gigabyte B450M S2H AMD B450 soket AM4 DDR4 3600(O.C.)MHz mATX anakartıma takmayı düşünüyorum ama RGB özelliği desteklenir mi onu merak ediyorum yardımcı olabilir misiniz?

E tabii ki RGB özelliği desteklenir. Sadece ICUE'dan kontrol edebilirsiniz tek dezavantajı bu.

RGB geçici bir zevk bence neredeyse bütün parçaları adreslenebilir RGB olsun diye uğraşıp fazladan paraya daha azını aldım ve şu an pişmanım tüm hevesi gitti :D

RGB geçici bir zevk bence neredeyse bütün parçaları adreslenebilir RGB olsun diye uğraşıp fazladan paraya daha azını aldım ve şu an pişmanım tüm hevesi gitti :D
ya insan yine de diyor almışken en estetik olanı en performanslı olanını alayım diye hoş bi görüntü katar diye düşünüyorum

Selamünaleyküm corsair Vengeance RGB Pro 16 GB 3200 mhz ram şeri aldım. Gıgabyte b450 s2h v2 ile uyumlu olurmu acaba işlemci amd ryzen 3 3300x olacak

Geri
Yukarı