B550 Anakart Önerisi

Aiwendill

Hectopat
Daha fazla  
Selam,
3700X - 2070S ikilisi almak istiyorum. B550 anakartları beklemiştim. Marka olarak ASUS - Gigabyte düşünüyorum. Ama hangi model almam gerektiği konusunda kararsız kaldım. ASUS TUF Gaming B550-PLUS Modeli için $169.99 satış fiyatı belirlenmiş. Bu hoşuma gitti ama elbette biraz pahalı. B550 anakartlar çıkmasaydı eğer MSI B450 Tomahawk Max alacaktım. Üstüne biraz daha koyabilirim ama dediğim gibi uygun olsa iyi olur.

Bilgi için: AMD B550 Anakartlar Satışa Çıkıyor - Technopat

Edit: Oylamaya ASUS ROG STRIX B550-F Gaming Eklendi.

Son düzenleme:
Yakın zamanda bende B550 anakart almayı düşünüyorum ama fiyatlar üzecek gibi. 1000 Liranın altında doğru düzgün anakart yok.
Liste arasından Tomahawk ve Aorus PRO diğer anakartlardan daha iyi. Yerinde olsam bütçe sıkıntı değilse ROG STRIX B550-F alırdım.

Yakın zamanda bende B550 anakart almayı düşünüyorum ama fiyatlar üzecek gibi. 1000 Liranın altında doğru düzgün anakart yok.
Liste arasından Tomahawk ve Aorus PRO diğer anakartlardan daha iyi. Yerinde olsam bütçe sıkıntı değilse ROG STRIX B550-F alırdım.

MSI MAG B550 Tomahawk ile ROG STRIX B550-F arasında 10 dolar fark gözüküyor. Açıkcası ben de ASUS almayı tercih ederim. Fiyatına göre bakıcam ama galiba dediğin gibi B550-F'yi alıcam.

Son düzenleme:
Testler ortaya çıkmadan aslında yorum yapmanın pek bir manası yok. Markadan ziyade model önemli bunun için de testlere bakmak gerekli. Ancak Tomahawk yine chipsetin en iyi modellerinden biri olacak diyebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı