OpenCore B550-E GAMING sistemde internet ve GTX745 tanıtma

O son eklediğiniz Kext'i silip bununla dener misiniz?

Teşekkür ederim deniyorum şimdi.
Maalesef sonuç yok.

Teşekkür ederim deniyorum şimdi.
Maalesef sonuç yok

Big Sur'da Wi-Fi'yi tanımıştı aynı kextleri kullanarak, High Sierra'da denedim fakat çare olmadı. Bluetooth görüyor fakat interneti görmüyor.

745 OEM olarak geçtiği için High Sierra'da web driver ile çalışması gerekiyor bildiğim kadarıyla. 710 vs. olsa çalıştırma şansın vardı, en azından Catalina'da.

Sanırım şu anki Big Sur için RX 570 ekran kartı alacağım. Stabil olarak çalışıyor, tek sıkıntı ekran kartı. Hakkında kısmında i5 olarak gözüküyor fakat bir sorun çıkartmadı. Pencere açarken takılma oluyor sadece o da ekran kartı gelince geçeceğini düşünüyorum. Yarın arkadaşımdan denemek için bir RX570 alacağım umarım sorun çıkartmaz. Teşekkür ederim sizi çok uğraştırdım.
Bu EFI'yi buraya bırakıyorum belki B550-E GAMING kartı için arayan olur.

Sanırım şu anki Big Sur için RX 570 ekran kartı alacağım. Stabil olarak çalışıyor, tek sıkıntı ekran kartı. Hakkında kısmında i5 olarak gözüküyor fakat bir sorun çıkartmadı. Pencere açarken takılma oluyor sadece o da ekran kartı gelince geçeceğini düşünüyorum. Yarın arkadaşımdan denemek için bir RX570 alacağım umarım sorun çıkartmaz. Teşekkür ederim sizi çok uğraştırdım.
Bu EFI'yi buraya bırakıyorum belki B550-E GAMING kartı için arayan olur.

Rx 570 ile çok iyi bir performans çıkartıyor tüm fonksiyonları çalışıyor şimdiye kadar bir sıkıntısını görmedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı