Elektronik B550 GAMING CARBON Wi-Fi 3447TL

Benimki bu sabah siparişlerim kısmına yansıdı. İnşallah tedarik uzun sürmez 😄Eki Görüntüle 1486221

Siparişim az önce iptal edildi. Bekliyordum zaten böyle bir hareketi 😔😔
Eki Görüntüle 1487726

Benim ürün kargoya verildi. Bende de LG klima fiyatında düşüş yaptılar 600 TL aldıktan sonra.
16599'dan 15999'a çektiler. 3000 TL indirimin 600 ü gitti 1 günde . Mail attım bakalım hediye çeki felan verirlerse iyi olacak

Güncelleme yapayım, aldığım klima geldi ama anakart halen gelmedi. 4-5 defa müşteri hizmetleriyle görüştüm kartın akibeti belli değil. 16 gün oldu. Birkaç güne daha gelmezse iptal ettireceğim. 3000 TL indirimi inşallah iptal edip de para iadesinin üstüne yatmazlar. Bir daha MediaMarkt'dan da alışveriş yapmam artık.

Güncelleme yapayım, aldığım klima geldi ama anakart halen gelmedi. 4-5 defa müşteri hizmetleriyle görüştüm kartın akibeti belli değil. 16 gün oldu. Birkaç güne daha gelmezse iptal ettireceğim. 3000 TL indirimi inşallah iptal edip de para iadesinin üstüne yatmazlar. Bir daha MediaMarkt'dan da alışveriş yapmam artık.

Ben de tövbe ettim en ucuzu medimarkta olsa bile gidip parasını verip başka yerden alacağım. İnşallah parayı değil de anakartı gönderirler. Takipteyim bilgilendirirseniz sevinirim.

Ben de tövbe ettim en ucuzu medimarkta olsa bile gidip parasını verip başka yerden alacağım. İnşallah parayı değil de anakartı gönderirler. Takipteyim bilgilendirirseniz sevinirim.

26. gün sonunda ürünün tedarik edilemediği sistemsel arıza falan gibi uyduruk bahane ile ürün iptal edildi. 2500 TL alışveriş yaparsam 125 TL indirim kodu verildi şaka gibi.
Asıl soru ben iki ürüne 20 bin TL ödedim ve 3.000 TL indirimle 17 bine almıştım. Bu kart 3448 TL idi. Klima ise 16.600 TL idi. İade edilecek tutar bu kart kadar mı olacak yoksa indirimi saymayıp 448 TL mi iade olacak merak ediyorum.
Bir daha da MediaMarkt'dan alışveriş yapmam artık.

26. gün sonunda ürünün tedarik edilemediği sistemsel arıza falan gibi uyduruk bahane ile ürün iptal edildi. 2500 TL alışveriş yaparsam 125 TL indirim kodu verildi şaka gibi.
Asıl soru ben iki ürüne 20 bin TL ödedim ve 3.000 TL indirimle 17 bine almıştım. Bu kart 3448 TL idi. Klima ise 16.600 TL idi. İade edilecek tutar bu kart kadar mı olacak yoksa indirimi saymayıp 448 TL mi iade olacak merak ediyorum.
Bir daha da MediaMarkt'dan alışveriş yapmam artık.
İade sonrası bilgi verir misiniz?

İade sonrası bilgi verir misiniz?

Tabii, bakalım iadeleri kaç gün sürecek

Tabii, bakalım iadeleri kaç gün sürecek.

MediaMarkt'dan iade gerçekleşti. Anakart 3447 TL idi. İndirimli aldığımdan 2944 TL gibi bir rakam iade oldu. 3000 TL indirimden klima 2500 TL indirimli geldi. Ama süreç ve alışveriş beni gerçekten yordu. MediaMarkt bir daha internet üzerinden alışveriş yapacağımı sanmıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı