B550 Gaming Edge vs. B550 Gaming Edge Wi-Fi

muhammed :D

Hectopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523144773
Bu iki ürün aynı mı?

Biri 5100MHz, biride 4400MHz anlam veremedim, yardımcı olursanız sevinirim.

İkisi de aynı anakartlar sadece Trendyol satıcısı büyük ihtimalle sonradan verilen bir bios güncellemesi ile 5100 e kavuştuğunu belirtmek için 5100 Mhz olduğunu yazmış. Trendyol daha uygun oradan alabilirsiniz.

İkisi de aynı anakart. O anakartın Wi-Fi'sız modeli de yok.
Ayrıca satan yerde yazan özelliklere kulak asma, ikisi de XMP ile 5100 MHz RAM frekansını destekliyor.

Desteklediği maksimum RAM hızı farklı. Sizi pek etkileyeceğini sanmıyorum

Hocam emin misiniz diğer arkadaşlar farklı demiyor.
İkisi de aynı anakartlar sadece Trendyol satıcısı büyük ihtimalle sonradan verilen bir BIOS güncellemesi ile 5100'e kavuştuğunu belirtmek için 5100 MHz olduğunu yazmış. Trendyol daha uygun oradan alabilirsiniz.

Tamamdır hocam, benim arkadaş Vatan'dan almış tam 1 ay önce bende ondan çok uyguna geri alacağımda faturada 4400MHz yazıyordu sorayım dedim.
İkisi de aynı anakart. O anakartın Wi-Fi'sız modeli de yok.
Ayrıca satan yerde yazan özelliklere kulak asma, ikisi de XMP ile 5100 MHz RAM frekansını destekliyor.

Tamamdır hocam, benim arkadaş Vatan'dan almış tam 1 ay önce bende ondan çok uyguna geri alacağımda faturada 4400MHz yazıyordu bir sorayım dedim.

Hocam emin misiniz diğer arkadaşlar farklı demiyor.

Tamamdır hocam, benim arkadaş Vatan'dan almış tam 1 ay önce bende ondan çok uyguna geri alacağımda faturada 4400MHz yazıyordu sorayım dedim.

Tamamdır hocam, benim arkadaş Vatan'dan almış tam 1 ay önce bende ondan çok uyguna geri alacağımda faturada 4400MHz yazıyordu bir sorayım dedim.
Wi-fi olan modelini bende Vatan'dan 1 ay önce 1.487 TL'ye almıştım. O zaman para iadesi kampanyası vardı, 266 TL de iade alacağım 10 Ocak 2021'de. Kart 1.221 TL'ye geldi, en uyguna aldığım bileşen oldu.

Wi-Fi olan modelini bende Vatan'dan 1 ay önce 1.487 TL'ye almıştım. O zaman para iadesi kampanyası vardı, 266 TL'de iade alacağım 10 Ocak 2021'de. Kart 1.221 TL'ye geldi, en uyguna aldığım bileşen oldu.

Arkadaşta öyle almış. Bu anakarta AMD Ryzen 5 5600X uyumlu değil mi?

Arkadaşlar selamlar. Aynı anakart ve işlemciyi bende kullanıyorum.
Yeni topladım sistemi RAM lerde 3200 MHZ olmasına rağmen biosta 2660 MHZ görünüyor nasıl yükseltebilirim ?
ramler
patriot viper steel dual 16gb(2x8gb) 3200mhz ddr4 ram pvs416g320c6k

Yeni konular

Geri
Yukarı