B550M PRO VDH beta BIOS güncellemesi sonrası FPS düşüşü

Mehmet18

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, iyi günler MSI B550M PRO VDH anakartım var BIOS güncelleyim dedim fakat en son sürüm beta BIOS'u kurmuşum. Şu an FPS düşüşleri olmaya başladı GTA V'te. Eski sürüme tekrar dönebilir miyim veya yeni sürüm çıkmasını mı bekleyeyim?

Beta olmayan son sürüm BIOS ile güncelleyin. Ayrıca BIOS güncellemesi sonra XMP ayarını tekrar kontrol etmeyi unutmayın. (kapalıysa açın.)

BIOS eski sürüme dönmek riskliymiş biraz bir sıkıntı olur mu elektrik kesintisinde vs.
Beta olmayan son sürüm BIOS ile güncelleyin. Ayrıca BIOS güncellemesi sonra XMP ayarını tekrar kontrol etmeyi unutmayın. (kapalıysa açın.)

Bir de güncelledeğim gibi aynı işlemimi yapıyorum.

@Mehmet18 BIOS güncellemesi biraz riskli fakat bunun "eski sürüme dönmek" ile alakası yok. Yani eski sürüme dönmenin bir riski yok başlı başına. Dediğim şekilde beta olmayan en güncel BIOS sürümüne downgrade edin. Ardından BIOS ayarlarından CPB ve X.M.P ayarları kapalıysa açın.

@Mehmet18 BIOS güncellemesi biraz riskli fakat bunun "eski sürüme dönmek" ile alakası yok. Yani eski sürüme dönmenin bir riski yok başlı başına. Dediğim şekilde beta olmayan en güncel BIOS sürümüne downgrade edin. Ardından BIOS ayarlarından CPB ve XMP ayarları kapalıysa açın.

Bir yerde öyle okumuştum sağ olun.

@Mehmet18 BIOS güncellemesi biraz riskli fakat bunun "eski sürüme dönmek" ile alakası yok. Yani eski sürüme dönmenin bir riski yok başlı başına. Dediğim şekilde beta olmayan en güncel BIOS sürümüne downgrade edin. Ardından BIOS ayarlarından CPB ve XMP ayarları kapalıysa açın.

Eski sürüme dönmek içinde sonuçta tekrar eski BIOS kuracak.
O sırada elektirk giderse ne olacak?
Arkadaş bence akım korumalı priz alsın o zaman risk azalır.
Ayrıca benim yaşadığım yerde bugün voltaj dalgalanması yüzünden TV kapanıp açıldı.

Eski sürüme dönmek içinde sonuçta tekrar eski BIOS kuracak.
O sırada elektirk giderse ne olacak?
Arkadaş bence akım korumalı priz alsın o zaman risk azalır.
Ayrıca benim yaşadığım yerde bugün voltaj dalgalanması yüzünden TV kapanıp açıldı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda çok riskli diyor.
Acaba tekrar yeni sürüm çıkar mı ki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda çok riskli diyor.
Acaba tekrar yeni sürüm çıkar mı ki.

Beta sürümündeki BIOS normal bir sürüm olarak karşınıza çıkar.
Elektiriğinde bir soun yok ise sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı