Babam beni çok kırıyor

"sevgigormemiskiz" Anti deprasan kullaniyor? Ne demek tanrica degil?
1612893827010.png

Arkadaşlar konu troll olabilir ancak bu konuyu troll diyerek doldurmanıza hak vermiyor ne yazık ki. Troll demek yerine ilk troll diyenin mesajını beğenmek çok zor olmasa gerek. Ayrıca troll olsa bile troll değilmiş gibi cevap verseniz ölmezsiniz. Bu konudan gelecekte yararlanacak kişiler çıkabilir.
Boylelerine cevap vermezsem icimde kaliyor, normal olsaydi cevap vermezdim ancak bu konu cok komigime gitti.

Troll tespit mesajima hoş geldiniz oncelikle, simdi ilk oncelikle konuyu paylasan kisinin adina bakiyoruz. "sevgigormemiskiz" bu kullanici adi troll olma olasiligini kafadan %50 arttiriyor. "yav ne alaka" mesajini yazdigina gore oranimiz %100'e cikmakta.

Kisacasi, 10 uzerinden 2 veriyorum. O da kiz olarak tanitmandan dolayi.

Direk belli etmiş. 10 üzerinden -2 veriyorum.

Babanız ne iş yapıyor bilmiyorum ama belki maddi zorluklardan dolayı veya hayatın bu kadar zorlaştırıcı sebeplerle üzerine gelmesine gerilmiş bunu da size yansıtmış olabilir. Oturup uygun bir zamanda karşınıza alıp "baba beni şu konularda kırıyorsun bana biraz daha sakin davranır mısın, seni anlıyorum hayatın zorlukları seni de gergin bir insan olman konusunda zorluyor, fakat bende elimden gelirse sana evladın olarak saygı ve sevgimle destek olabilirim"der misin? Bu sözlerin karşısında sana sarılmaz ise o zaman bir problem vardır. Sevgilerimle.

Rahatsız mısın sen? Karşısında kendisini kesici ve yaralayıcı aletler ile savunacağı kişi Baba'sı... Saçmalamayın!
Hocam bu arada sistemlerimiz neredeyse aynı

Hocam bu arada sistemlerimiz neredeyse aynı.

Güle güle kullanın inşallah hocam şu anki sistemim bu değil sattım o PC'yi. Maddi açıdan 1 aya kadar tekrar bir PC toplamayı düşünüyorum Far Cry 4 manyağıyımda :) Far Cry 4 için toplamıştım o bilgisayarı tekrar aynı ekran kartından alacağım ondan memnundum. Güle güle kullanın sizde :)

Güle güle kullanın inşallah hocam şu anki sistemim bu değil sattım o PC'yi. Maddi açıdan 1 aya kadar tekrar bir PC toplamayı düşünüyorum Far Cry 4 manyağıyımda :) Far Cry 4 için toplamıştım o bilgisayarı tekrar aynı ekran kartından alacağım ondan memnundum. Güle güle kullanın sizde :)

Hocam yeni toplayacağınız PC'ye bir firefox tarayıcı çok yakışır :)

Teşekkürler hocam. Far Cry 4 güzel oyun bende PS 4'te oynamıştım. Bu arada toplayacağınız sistem şimdiden hayırlı olsun :)

Geri
Yukarı