Babam çok garip davranıyor

Sakin ol kral.
Al sana bir çiçek: 🌷

Bunu al, babana anlayış göster kötü bir gün geçiriyor olabileceğini düşün ve onunla güzelce konuşmayı dene.
Babanı asla ne olursa olsun kırmamaya çalış :)

Sakin ol şampiyon. Babanın sana açıklayamadığı sorunları olabilir, üzerine çok gitme adamın.

Sakince git konuş. "bilmeden bir şey mi yaptım?" diye sor. Normalde hiç ders çalışmıyorsan böyle bir şey yapmasına pek şaşırma.

Dostlar birazcık fazla sinirlenmişim bunu yazarken. Sadece babamın tavırları beni sinirlendiriyor hala vermedi sarj edeceğim gözüm arkada kaldı ondan sinirlendim.

Hocam yaşınız kaç? Ona göre tavsiye vermeye çalışayım.

14.

Sanki baban bir yerlerde küfür ettiğini, kötü bir şeyler izlediğini gördü gibi geldi bana. Sence mümkün mü?

Küfür kullanmıyorum çok fazla ayriyeten babam sağlıkçı olduğundan dolayı kötü şeyler olarak adlandırdığınız şeylerin ne kadar sürede yapılmasını falan biliyor bunları babamla rahatça konuşabiliyorum.

Babanı dövücek halin yok ya. Sabırlı ol biraz, belki adamın derdi falan vardır.

Hocam sakin olun bir düşünün önce yanlış bir hareket mi yaptım diye. Ardından kendisine halini hatrını bir sorun bugün kötü geçmiş olabilir. Bir sorunu varsa bunu aile içine açıklayabilir sorunu hepiniz çözmeye çalışabilirsiniz.

Ben olsam şu an çıldırmıştım. En sinir olduğum şey. Çok şükür ailem böyle şeylere karışmaz. Bana güvendikleri için öyle telefonu elinden alma falan yapmıyorlar.

Güvenlerini kırmış olabilir misin?

Keyfi olduğunu düşünüyorum ben.

Hop hop hop! Sakin ol şampiyon!

Bir süre bekleyip kibarca isteyerek almayı deneyin. Ama hemen değil. 2 saat falan geçsin.

Dostum telefonu sarj etmem lazım saat sabah 6 ya alarm kuracağım bütün düzenim bozuldu şimdi.

Denedim ve tepkisi "Ege odana geç" dedi ve annemle konuşmaya devam etti :(

Onu kırmış olmamın imkanı yok dostum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biraz olsun kendini mutlu hissedersin diye attım kötü bir niyetim yok :D.

Sakin olun. Pofuduk bir bulut olduğunuzu hayal ederek ne yaptığını sorun ve anlamaya çalışın.

Takmıyor beni :(

Abi yani sebepsiz yere bunu neden yapsın? Bence istemeden bir şey yaptın veya derslerine önem vermiyorsun. Hiçbir babanın keyfi yüzünden böyle şeyler yapacağını zannetmiyorum.

Derslerime eksiksiz katılıyorum babamla bayağı tekrar ediyoruz konuları lakin bugün neredeyse onunla konuşmadık bile yani keyfi olma ihtimali %99.

Geri
Yukarı