Babam neden kötü davranıyor?

O zaman başlar işte hayatın gerçekleri tek başına ayakta durmaya çalışmaya çalışssın.
Hocam her şey dışarıdan baktığınız gibi değil, sıfırdan başlamak o kadar kolay değil.

Üstelik annesini de unutmayın izin vermez öyle bir şeye.

Stresli birisi mi günlük hayatta "şu kadar borcum var " gibi söylemlerde bulunur mu?
O söylemlerde pek bulunmuyor.

Babanın maddi durumu nasıl?
Genel olarak iyi

Hocam garibime giden bir şey var, hem kardeşinizi balkondan attı tam anlamıyla hem de ona karşı iyi mi davranıyor?
Çocuktur birşey olmaz diyor. Attığı zaman kardeşim 4-5 yaşlarındaydı.
EDIT: Kardeşimi atmadı, kardeşim saati attı :)

Hocam her şey dışarıdan baktığınız gibi değil, sıfırdan başlamak o kadar kolay değil.

Üstelik annesini de unutmayın izin vermez öyle bir şeye.
Hocam kimsenin annesi izin vermez ama mevzu bu değil. Ben üzülmesini istemem şuan size yazabiliyorsam onun sayesinde.

Babanız cuma namazına gidiyor mu gidiyorsa takılın peşine siz de gidin, veya birlite bir şeyler yapmaya çalışın.
Size sevgisini gösteremiyorsa en azından savunduğu şeyleri savunun ki sizin onu desteklediğinizi görünce o da size desteğini gösterebilsin.

Babanız cuma namazına gidiyor mu gidiyorsa takılın peşine siz de gidin, veya birlite bir şeyler yapmaya çalışın.
Size sevgisini gösteremiyorsa en azından savunduğu şeyleri savunun ki sizin onu desteklediğinizi görünce o da size desteğini gösterebilsin.
Babam bayramdan bayrama namaz kılar. Ben hiç kılmam.

Babam bayramdan bayrama namaz kılar. Ben hiç kılmam.

Bu arada söylemeyi unutmuşum beni çok oyun oynuyorum (5 saat oturuyorsam 1 saati oyunla geçer) diye beni hep azarlar bana hep sanki gördüğü en kötü çocukmuş gibi davranır. Sizce yine böyle dediği bir zaman karşısına çıkıp konuşsam ne olur. Anneme bir kere bunu söylediğimde büyüğündür saygı duy dedi. Başımıza ne geldiyse saygı duyup susmaktan geldi zaten.

Babanla siyaset gibi şeyleri konuşma hocam. Çünkü o senin baban🤷 Babalar ne derse haklıdır.

Biraz numara yapin onun idolojisi olmuş gibi kim isterki ben ataturkcuyum mesela şeriatci bi cocugu
Çocuklar sizin birebir replikanız olmak zorunda değil. Fikir ve düşünceleri size zıt dahi olsa bu durum onu sevmenize engel olmasın.

O zaman başlar işte hayatın gerçekleri tek başına ayakta durmaya çalışmaya çalışssın.
14 yaşında bir çocuk nasıl ayakta duracak.En az 16-17 yaşında olmak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı