Babam ile oyun bilgisayarı topladık

Merhabalar, babamın yardımlarıyla bir oyun bilgisayarı topladık. Bunu da amatörce bir şekilde video olarak sunduk. Aslında Recep ve Ali beyden esintim yok diyemem. Bu videoyu tamamen onlara özendiğim için çektik. Diksiyon konusunda çok eksiğim var.Kamera karşısına geçince ilk defa olduğu için çok heyecan yaptım. Bu konuda Recep ve Ali beye yetişemem ama daha da düzelteceğime inanıyorum umarım beğenirsiniz.
Not: Yazım hatası yapmamaya çalıştım umarım başarmışımdır :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem hayırlı olsun. Neden Skylake 6700K değil de 4790K ? Onun dışında babanızın soruları çok hoş olmuş gerçekten. Türkçemize sahip çıkması da takdire şayan. Ellerinden öperim amcamızın. Sizinde heyecan yüzünüzden okunuyor. Ama genel itibariyle başarılı olmuş. :like::mutlu:

Çok iyi olmuş, başarılı. Ellerinize sağlık :)
Çok teşekkür ederim yorumunuz için.

Sistem hayırlı olsun. Neden Skylake 6700K değil de 4790K ? Onun dışında babanızın soruları çok hoş olmuş gerçekten. Türkçemize sahip çıkması da takdire şayan. Ellerinden öperim amcamızın. Sizinde heyecan yüzünüzden okunuyor. Ama genel itibariyle başarılı olmuş. :like::mutlu:
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ediyorum.
Skylake sorusuna gelince de Intel 4790k işlemcisi önceden mevcuttu, o sebeple Skylake geçemedim.
Fakat en yakın zamanda ekran kartını yükseltip oyun videolarıda çekmeyi planlıyorum babam ile :)

Elinize sağlık, hayırlı olsun :)
Çok teşekkür ediyorum yorumunuz için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamera karşısında insanın heyecan yapması gayet normal. İleride aşılır. İncelemenizi güzel buldum. Ellerinize sağlık. (y)

Babam gerçekten büyük destekçi bana o olmasa bu işe girişemezdim :)
yorumunuz için teşekkürler
Hocam babanın değerini bil sana destek olmuş yardımcı olmaya çalışıyor. Ben babama desem ne anlarım bilgisayardan vs.. :D, cidden güzel bir şey ekran kartı ile sistemin tadından yenmez iyi günlerde kullan.

Kamera karşısında insanın heyecan yapması gayet normal. İleride aşılır. İncelemenizi güzel buldum. Ellerinize sağlık. (y)
Teşekkür ediyorum :)
Dediğiniz gibi bildiğim şeyleri konuşamıyorum ve nefesimi doğru kullanamıyorum , farklı bir şey
çünkü biz sabah erken kalktık, giyindik, hazırlandık ,ciddi bir şekilde başladık onunda etkisi oldu
babam benden çok daha rahattı :) Bilgi aktarmak gerçekten çok zor.

Hocam babanın değerini bil sana destek olmuş yardımcı olmaya çalışıyor. Ben babama desem ne anlarım bilgisayardan vs.. :D, cidden güzel bir şey ekran kartı ile sistemin tadından yenmez iyi günlerde kullan.
Babam bana videoyu çekerken şöyle demişti;
"Sen küçükken bilgisayara format ve oyun atsınlar diye bilgisayarcıların peşinde koşardık şimdi kendi işini kendin hallediyorsun " :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı