Babam ile oyun bilgisayarı topladık

Merhabalar, babamın yardımlarıyla bir oyun bilgisayarı topladık. Bunu da amatörce bir şekilde video olarak sunduk. Aslında Recep ve Ali beyden esintim yok diyemem. Bu videoyu tamamen onlara özendiğim için çektik. Diksiyon konusunda çok eksiğim var.Kamera karşısına geçince ilk defa olduğu için çok heyecan yaptım. Bu konuda Recep ve Ali beye yetişemem ama daha da düzelteceğime inanıyorum umarım beğenirsiniz.
Not: Yazım hatası yapmamaya çalıştım umarım başarmışımdır :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya ne güzel bir video olmuş bu. Daha ön izleme resmini görür görmez gülümsedim:). Samimi ve güzel bir video olmuş.
Babanıza tüm Technopat'lardan selam söyleyin.

Ya ne güzel bir video olmuş bu. Daha ön izleme resmini görür görmez gülümsedim:). Samimi ve güzel bir video olmuş.
Babanıza tüm Technopat'lardan selam söyleyin.
Çok teşekkür ediyoruz.Bütün bu yorumlar babamın çok hoşuna gidiyor ilginiz için çok minnettarız :) Size de selamlar bu arada

Son düzenleme:
Çok güzel olmuş. :)
Çok teşekkür ederiz izlediğiniz için :)

Hocam o ekran kartı nedir gözünü seveyim şaka mı bu o sistemin dili olaydıda konuşaydı :vıy: En kısa sürede güncellersin umarım
Kesinlikle haklısınız. En yakın zamanda upgrade yapacağım :)

Yatacakken bir incelemelere gireyim bakayım sonra çıkarım dedim bu başlığı görünce hemen videoya zıpladım baştan sona izledim. Ellerinize sağlık devamını bekliyoruz.:like::like:
Çok mutlu olduk gerçekten. Babam bütün yorumları okuyor kendisi de çok teşekkür ediyor size :)

Iste ben yaraticilik ve özgünlük diye buna derim... Cok güzel bir video olmus...
Ayrica sisteminizi güle güle kullanin... Takipteyim... :)
Teşekkürler izlediğiniz için. 1-2 gün içerisinde "babamla oyun testi" videosu ile karşınızda olacağız :)

Bu arada bu sistem toplam kaç para ? Benimde acil bir sistem toplamam lazım. 4800 TL var.
Bu parçaların şuan ki fiyat toplamı 3200 TL civarında. Fakat Skylake chipset bir platform tercih etmeni öneririm.Fiyatları arasında çok az bir fark var. Ekran kartı için de "Amd r9 390" veya "Nvidia gtx 970" güzel bir seçim olur

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı