Babam vefat etti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Başın sağ olsun melih. İnsanın boğazı düğümleniyor. Sevgili baban tüm acılardan kurtulup huzur içinde uyuyacak. 🙏

Evet hocam. Aralıktan beri acı çekiyordu.

Hocam çok kötü ve acı bir durum.
Başınız sağ olsun.
Yemin ederim gözlerim doldu 😐
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah...
Yine de kendinizi toparlayın bünyenizi çok fazla harap etmeyin maazallah size de bir şey olabilir.
Allah soğukluğunu versin inşallah.🙏🤲

Böbrek ağrısı yüzüne gidemedim hastaneye. Dün de iğne yaptırmıştım. Iyi ki geçende konuşmuştum.

Dünyanın en acı gerçeklerinden biri yakınını ve sevdiğini kaybetmektir. Başınız sağ olsun. Şu an durumu kabullenip son işlerinizi halletmeniz gerekiyor. İnsanın ayakta durması gerektiği bir an.

Aklıma takılıyor ama anneme söylemedim nasıl halledeceğimizi.

Kardeşim öncelikle başınız sağ olsun, mekanı cennet olsun çok zor bir durum. Bende 2017 senesinde ocak 25'te kaybettim eğer içine atıyorsan atma, ağlamak istiyorsan ağla tutma, dertleşmek istersen bana yazabilirsin özelden.

Ağlıyorum hocam. Teşekkürler.

Kendi başınıza hareket etmeyin. Birlik ve destek önemli bir an. Zaten o telaşeyle uğraşırken hiçbir şey anlamıyorsunuz. Oldu bitti olacak. Yakınlarınızı, dostunuzu, sevenleri toplayın. Gerisi gelecektir.

Evet hocam. Aralıktan beri acı çekiyordu.

Böbrek ağrısı yüzüne gidemedim hastaneye. Dün de iğne yaptırmıştım. Iyi ki geçende konuşmuştum.

Hmm.
Hocam kafanıza takmayın hayatınıza dewam etmeye çalışın. Ölenle ölünmez sonuçta..

Eğer ki annenizin durumdan haberi yoksa
Doktor eşliğinde söylemeye çalışın.
Mevcut durumda annenize destek olun.
Annenize sahip çıkın !
Hem maddi hem de manevî yönden annenize yardımcı olun.

Çok saçma ama küfür etmesini bile özlemiştim. Eve bir an önce iyileşip geldiğinde ondan daha küfür yiyecegim diye teselli ediyordum.
Hmm.
Hocam kafanıza takmayın hayatınıza dewam etmeye çalışın. Ölenle ölünmez sonuçta.

Eğer ki annenizin durumdan haberi yoksa.
Doktor eşliğinde söylemeye çalışın.
Mevcut durumda annenize destek olun.
Annenize sahip çıkın!
Hem maddi hem de manevî yönden annenize yardımcı olun.

Annem zaten dün gitti yoğun bakım ve profesör demişti hazırlıklı olun diye. Bugün tekrardan gittiler. Bobreğim ağrıdığı için gidemedim.

1-2 hafta böyle olup sonradan yine pek eskisi gibi neşeli olmam ama bu kadar çökük olmak en başta babama hakaret olur. Tekrardan dipçik gibi olurum. Okul biter bitmez askerlik ve işe girerim. Babam hep derdi en ufak olumsuzlukta kötü düşünme diye.

Kendi başınıza hareket etmeyin. Birlik ve destek önemli bir an. Zaten o telaşeyle uğraşırken hiçbir şey anlamıyorsunuz. Oldu bitti olacak. Yakınlarınızı, dostunuzu, sevenleri toplayın. Gerisi gelecektir.

Bir akrabamız hallederim demiş anneme. Hele biraz daha netlessin durumlar bakalım.

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun ve rabbim sana ve sevdiklerine sabır versin kardeşim. Yasını olabildiğince tut lütfen. Duygularını içine atma sakın. Destek için burada olacağımızdan emin ol.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı