Babama doğum gününde ne alabilirim?

Başınız sağolsun çok üzüldüm 😔 sizi çok üzmek istemiyorum ancak babanıza ne oldu?

Geçen D&R'de 786 TL'ye bir tane vardı.
Yıl 2015 babam okulda müdür yardımcısıydı ben o zamanlar 2. sınıftım fakat aynı okulda değildik, ben okuldan döndüğümde telefon açıp babamın okulda kalp krizi geçirdiğini ve hemen hastaneye kaldırdıklarını söylediler, biz de ardından hastane hemen yanı başımızda olduğu için çabucak gittik tüm öğretmenler hastane acilindeydi akşama kadar orada bekledik fakat akşam saat 8 civarı ise vefat etti maalesef babam. 😪

Hocam bunu alsam benim babam biraz manyak geçen süs diye arabasına golf beyzbol sopası koymuştu. Bunu da koyar sonra içeri atarlar falan allah korusun 😂 karateci adam zaten hırslı bir de daha çok hırslanmasın bu aralar baya sinirli yaşlılık😂

Yıl 2015 babam okulda müdür yardımcısıydı ben o zamanlar 2. sınıftım fakat aynı okulda değildik, ben okuldan döndüğümde telefon açıp babamın okulda kalp krizi geçirdiğini ve hemen hastaneye kaldırdıklarını söylediler, biz de ardından hastane hemen yanı başımızda olduğu için çabucak gittik tüm öğretmenler hastane acilindeydi akşama kadar orada bekledik fakat akşam saat 8 civarı ise vefat etti maalesef babam. 😪

Başınız sağ olsun kardeşim çok üzücü :(

Çok başınız sağ olsun 😔 keşke orada o olay başınıza gelmeseydi acınızı tam anlayamam ancak benim bile içim acıdı.

Hocam bunu alsam benim babam biraz manyak geçen süs diye arabasına golf beyzbol sopası koymuştu. Bunu da koyar sonra içeri atarlar falan Allah korusun 😂 karateci adam zaten hırslı bir de daha çok hırslanmasın bu aralar bayağı sinirli yaşlılık😂

Hayır çakı küçük olduğu için cezası yok ve Colombia'nın en şık çakısı babalar buna bayılır ben yerinde olsam bunu alırdım aldımda

Sağ olun, sizi üzdüysem özür dilerim.
Sorun değil ne özürü özür dinlemenize gerek yok. Acınızı tekrar oluşturduysam ben özür dilerim.

Hayır çakı küçük olduğu için cezası yok ve Colombia'nın en şık çakısı babalar buna bayılır ben yerinde olsam bunu alırdım aldımda
Tamamdır teşekkür ederim. Bunu alabilirim belki de.

Yeni konular

Geri
Yukarı