Babama pişmanım

womanizer217

Decapat
Daha fazla  
Ailede hep sorunla büyüdüm %99 babamdan kaynaklandı. 1-2 olay hariç hep arabulucu taraf oldum. 2 ayda bir büyük bir olay olmazsa olmuyor. Bugün o günlerden biriydi bir ilk oldu ve bu sefer babama karşılık verdim. Anneme çok ağır laflar etti. Sadece yakasını tuttum biraz da klasik sokak kavgası işte. Ama vuramadım içim el vermedi. Oysa acımadan vurdu gözümün üstü şiş. Polis çağırdım şikayetçi olmadım. Şimdiyse düşündükçe kendimi kötü hissediyorum. Bir pişmanlık çöktü üstüme. Kendi karısına fahişe diyen adamla kavga ettiğim için üzülüyorum, kendime kızıyorum. Çıkamıyorum işin içinden bir türlü. En zor matematik sorularını çözmek kendi sorunlarımı çözmekten kolay oluyor. Her şeye bir çözümü olan benim bu sefer bir çözümüm çıkış yolum yok. Bugün kendi babamın ölmesini o kadar istedim ve diledim ona öyle ağır laflar ettim ki onunla itişirken. Her şey ondan başlada da affedemiyorum kendimi.

Sadece içimi dökmek istedim hiçbir şekilde kafamı dağıtamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum yaşın kaç?

18'e yeni girdim.

Böyle sorunlar büyüdükçe içinden çıkılmaz hale gelir. Elinden geldiğince anneni yalnız bırakma ve bir gözün de hep babanın üzerinde olsun.

Öyle zaten artık annemi dövemiyor.

Annen neden boşama veya uzaklaştırma gibi bir şey yapmıyor? Aile içi deyip geçmiyordur umarım.

Paramız yok. Üniversiteye hazırlanıyorum o yüzden para gerekiyor.

Annen neden boşama veya uzaklaştırma gibi bir şey yapmıyor ?? Aile içi diyip geçmiyordur umarım.
Hocam bir yerde okumuştum bir adam karısını aldatıyor ama karısı hiç bir şey yapamıyor maddi durumu kocasının elinde olduğu için göz yumuyordu. Muhtemelen boşanırsa işi olmadığından öyle kalabilir diye düşünüyorum.

Babanızla ne kadar bu konuyu konuşmaya çalışsanız da, ne yapmaya çalışsanız da anlamaz. Tepkinizi koyun. Annenizle konuşun, boşanma uzaklaştırma gibi işlemler için.

Ailede hep sorunla büyüdüm %99 babamdan kaynaklandı. 1-2 olay hariç hep arabulucu taraf oldum. 2 ayda bir büyük bir olay olmazsa olmuyor. Bugün o günlerden biriydi bir ilk oldu ve bu sefer babama karşılık verdim. Anneme çok ağır laflar etti. Sadece yakasını tuttum biraz da klasik sokak kavgası işte. Ama vuramadım içim el vermedi. Oysa acımadan vurdu gözümün üstü şiş. Polis çağırdım şikayetçi olmadım. Şimdiyse düşündükçe kendimi kötü hissediyorum. Bir pişmanlık çöktü üstüme. Kendi karısına fahişe diyen adamla kavga ettiğim için üzülüyorum, kendime kızıyorum. Çıkamıyorum işin içinden bir türlü. En zor matematik sorularını çözmek kendi sorunlarımı çözmekten kolay oluyor. Her şeye bir çözümü olan benim bu sefer bir çözümüm çıkış yolum yok. Bugün kendi babamın ölmesini o kadar istedim ve diledim ona öyle ağır laflar ettim ki onunla itişirken. Her şey ondan başlada da affedemiyorum kendimi.

Sadece içimi dökmek istedim hiçbir şekilde kafamı dağıtamıyorum.
Babanız ne iş yapıyor ve annenize durup dururken mi bağırıyor? Alkol ve madde gibi bağımlılıkları veya psikolojik rahatsızlıkları var mı? Olaylar neyden kaynaklanıyor. Sorun olmayacaksa paylaşır mısnız?

Baban haklıysa boşansın. Haklı değilse yanında durman gereken kişi, annen olmalı diye düşünüyorum.

Baban haklıysa boşansın. Haklı değilse yanında durman gereken kişi, annen olmalı diye düşünüyorum.
Baban haklıysa ne demek ya ? Oldu haklı diye öldürsün dayak atsın vursun herşeyi yapsın. Hala nasıl böyle kafadasınız anlamıyorum. Çocuğun yüzüne vurmuş gelmiş baban haklıysa diyorsun.

Geri
Yukarı