Babamdan gizli oyuna para yatırdım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

445376

Decapat
Merhabalar. Yardımcı olursanız çok sevinirim konuyu kısa tutacağım Turkcell faturam normalde 49 TL falan gelecekti vergilerle birlikte ise 56 TL gelecekti ben PUBG'den üç aldım Jayce seti için LoL ile iş birliği vardı bende alım dedim nadir falan bayağı daha gelmez dedim aldım fatura 78 oldu 3 ya da 6 gün tam bilemiyorum faturam 84 oldu mobil ödeme vergisi ile sonra aradan işte 1 hafta geçti ya da biraz daha fazla sonra VI karakterini almaya karar verdim faturam 107 TL oldu. Korkmuyorum aslında ama yine de bir şey olur mu diye teredütteyim. Babama açık açık söylesem baba bak erkek gibi soyleyeceğim ama kızma baba ben bir saçmalık yaptım, oyuna 15 TL yatırdım diye bir yalan söylesem bir şey demez bence ama bilmiyorum 107 TL'yi görünce çıldırabilir. Telefonumu bir süre alabilir bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Parayı babama versem mi? Kabul eder mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum. (Yaş 15)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Yardımcı olursanız çok sevinirim konuyu kısa tutacağım Turkcell faturam normalde 49 TL falan gelecekti vergilerle birlikte ise 56 TL gelecekti ben PUBG'den üç aldım Jayce seti için LoL ile iş birliği vardı bende alım dedim nadir falan bayağı daha gelmez dedim aldım fatura 78 oldu 3 ya da 6 gün tam bilemiyorum faturam 84 oldu mobil ödeme vergisi ile sonra aradan işte 1 hafta geçti ya da biraz daha fazla sonra VI karakterini almaya karar verdim faturam 107 TL oldu. Korkmuyorum aslında ama yine de bir şey olur mu diye teredütteyim. Babama açık açık söylesem baba bak erkek gibi soyleyeceğim ama kızma baba ben bir saçmalık yaptım, oyuna 15 TL yatırdım diye bir yalan söylesem bir şey demez bence ama bilmiyorum 107 TL'yi görünce çıldırabilir. Telefonumu bir süre alabilir bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Parayı babama versem mi? Kabul eder mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum. (Yaş 15)
Babandan bir özür dile. Sonrası Allah'a kalmış.

Babanı tanımıyoruz parayı verirsen kabul etmez. Ben baba olsam etmezdim. Yaptığın bir şeyin kötü olduğunu söyleyip döverdim. (!)
Şaka bir yana kendi açımdan ben uyarırdım. Babanı bilemem ama onun huyunu sen bilirsin.

Hocam senin babanı biz bilemeyiz hocam onu sen biliyorsun. Ben mesela Wolfteam zamanlarında gizlice para yatırmışlığım vardır. Ama ne planlar yapardım var ya.😁 Bu oyunlara para yatırmak küçükken götürüldüğümüz lunaparklara bilet parası yatırmakla aynı şey. Böyle söylemeyi deneyebilirsiniz.

Merhabalar. Yardımcı olursanız çok sevinirim konuyu kısa tutacağım Turkcell faturam normalde 49 TL falan gelecekti vergilerle birlikte ise 56 TL gelecekti ben PUBG'den üç aldım Jayce seti için LoL ile iş birliği vardı bende alım dedim nadir falan bayağı daha gelmez dedim aldım fatura 78 oldu 3 ya da 6 gün tam bilemiyorum faturam 84 oldu mobil ödeme vergisi ile sonra aradan işte 1 hafta geçti ya da biraz daha fazla sonra VI karakterini almaya karar verdim faturam 107 TL oldu. Korkmuyorum aslında ama yine de bir şey olur mu diye teredütteyim. Babama açık açık söylesem baba bak erkek gibi soyleyeceğim ama kızma baba ben bir saçmalık yaptım, oyuna 15 TL yatırdım diye bir yalan söylesem bir şey demez bence ama bilmiyorum 107 TL'yi görünce çıldırabilir. Telefonumu bir süre alabilir bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım? Parayı babama versem mi? Kabul eder mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum. (yaş 15)

Babana parayı vermeye çalışan daha çok sinirlendirebilir yapmışınız bir hata affettirmek için ben ödeyeyim şeylerine girmeyin.

Babandan gizli ama baban nasıl biri?
Modern ve seni destekleyen biri ise çok dert etme, anlayışla karşılar. Bir daha yapmaman için seni uyarır.
Benim babam gibi eski kafalı ise biraz sorun olabilir, bağırması ve sana tonlarca yasak vermesi gibi :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı