Babamı Youtuber yapmak istiyorum

MR.White

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar aklımda bir fikir var. Babam sürekli şehir dışına çıkıyor ve gittiği yerler genelde dağ bayır. Çoğu zaman "ekstrem" koşullarda çalışıyor. Direk tırmanma gibi işleri de oluyor. Kışın ise "survival" şartlarda çalışıyor. Aklımdaki fikir ise bir Go pro alıp kafasına takmak ve ara ara kayıt yapmasını istemek. Sizce işe yarar mı?
Başlığa nokta koydum yanlışlıkla unutkanlık yaptım düzeltme seçeneğini bulamadım.:oops::oops:

Güzel bir fikir. Baban gittiği yerler hakkında bilgilendirme yapar ise çok iyi olur. Veya videoya sonra kendin eklersin. Kaliteli bir çekim olur ise olabilir. Başarılar dilerim.

Babam genelde yüksek rakımlı yerlere gidiyor ve çok sık yola çıkıyor. Babamın mesleği ise fiber optik ile ilgili.:)

Kesinlikle olabilir. (y) Fakat ben videoları yüksek kalite isterim, en az 2K olmalı.
Ben o 5xx, 720p çözünürlükteki videoları izlemeyi TtNet ile birlikte mezara gömdüm. (y)
Nasıl 2K izliyorsunuz anlayamadım. Bizim altyapıda mı sıkıntı var ne. Bazen 144 p bile zor izliyorum özellikle saat 21:30 civarı. Bu arada neden olmasın bence izleyici kitlesi çok olur.

Nasıl 2K izliyorsunuz anlayamadım. Bizim altyapıda mı sıkıntı var ne. Bazen 144 p bile zor izliyorum özellikle saat 21:30 civarı. Bu arada neden olmasın bence izleyici kitlesi çok olur.
İşte böyle: (Normalde 4K'da da izleniyor ancak bu gün sıkıntı oldu. Sizin de izleyeceğiniz gibi 2K'da en ufak takılma söz konusu değil.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de 2K izleyebiliyorum. Ancak monitörüm zaten 720P sayılır. Çok da gerek yok bana. Görüntü çok değişmiyor. Download hızım ise 1.5-2 MB/S.

Bu arada fikir güzel. Ancak bunu babanıza sormanız gerek. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı