Babamın telefonunda bazı mesajlar gördüm

Warlockk60

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar babam bir şarkı söyleme uygulaması indirmişti ve gününün 15-16 saatini burada geçiriyor (işe gitmiyor) ve geçenlerde bir kadınla görüntülü konuştuğunu gördüm ve bu kadın yabancıydı babama işim var deyip telefonunu aldım ve WhatsApp mesajlarına bakmaya başladım translateden çevirip çevirip kadına mesajları atıyordu bildiğiniz aşk mesajlar vardı (aşkım, canım vb gibi kelimeler de kullanıyorlardı) bu durumda ne yapmalıyım anneme söylemeli miyim? Bunu buraya yazmam doğru mu bilmiyorum ama sizinle paylaşmak istedim uyumak istiyorum ama uyku tutmuyor zor durumdayım.

Arkadaşlar babam bir şarkı söyleme uygulaması indirmişti ve gününün 15-16 saatini burada geçiriyor (işe gitmiyor) ve geçenlerde bir kadınla görüntülü konuştuğunu gördüm ve bu kadın yabancıydı babama işim var deyip telefonunu aldım ve WhatsApp mesajlarına bakmaya başladım translateden çevirip çevirip kadına mesajları atıyordu bildiğiniz aşk mesajlar vardı (aşkım, canım vb gibi kelimeler de kullanıyorlardı) bu durumda ne yapmalıyım anneme söylemeli miyim? Bunu buraya yazmam doğru mu bilmiyorum ama sizinle paylaşmak istedim uyumak istiyorum ama uyku tutmuyor zor durumdayım.

Ben olsam söylerdim.

Ben söylerdim. Eğer başka kişilere aşkım diyecekse annenizle hiç evlenmeseymiş.
Nasılı söyleyebilirim?
Anne seninle bir şey konuşmak istiyorum. Babamın telefonunda bazı mesajlar gördüm diye başla. Mantıklı bir şekilde konuş.

Ben söylerdim. Eğer başka kişilere aşkım diyecekse annenizle hiç evlenmeseymiş.

Anne seninle bir şey konuşmak istiyorum. Babamın telefonunda bazı mesajlar gördüm diye başla. Mantıklı bir şekilde konuş.

Ailemiz dağılır diye korkuyorum daha önce de babam malum videolar izlerken görmüştüm ama normal karşılamıştım ama şimdi zor durumdayım.

Annenizle konuşun ya da babanız sert biri değilse önce onunla konuşun derim.

Babam çok sert değil ama sinirlenirse bayağı bağırabilir eğer anneme söylersem yüksek ihtimal boşanırlar ama bende anneme söyleyecek kadar cesaret yok içine kapanık asosyal biriyim.

Geri
Yukarı