Telefonunda dakika olmayan kişiler

Başlık benim ama içerik değil. Daha az ama arada artirdiklari için fazla söylemiş olayım. 100 lira atarım. 5-6 götürür. Çünkü kimseyi aramam. Neredeyse kimse de beni aramaz. Telsiz kullanım ücreti çıkınca kalan kısımla lazım olduğunda çoğunlukla çekirdek aileyi arayı 1 2 dakikalık görüşme yaparım. Bundan daha ekonomik bir paket varsa söyleyin, ona geçeyim.

Bugune kadar sokakta birine bırak telefonu, adres bile sormadım.

Son 1 yılda çekirdek ailem dışında aradıkları veya arayanları yazayım.
Ananem telefonunu bizde unuttuğunu sanmıştı. Onu caldirmistim. Kendi evinde unuttuğu için açan olmadı.
Arabanın egzoz muayenesi için bir yeri arayı açık olup olmadıklarını sordum.
3-4 kez okuldan arkadaşlarımı aramışım. Okula vardığımda nerede olduklarını sormak için falan.
Bunlar dışındakiler çekirdek ailem, lazım olduğunda çoğunlukla acmiyorlar, onlar arıyorlar. Çünkü onlar çok konuşuyor ve paketleri var.

Başlık benim ama içerik değil. Daha az ama arada artirdiklari için fazla söylemiş olayım. 100 lira atarım. 5-6 götürür. Çünkü kimseyi aramam. Neredeyse kimse de beni aramaz. Telsiz kullanım ücreti çıkınca kalan kısımla lazım olduğunda çoğunlukla çekirdek aileyi arayı 1 2 dakikalık görüşme yaparım. Bundan daha ekonomik bir paket varsa söyleyin, ona geçeyim.

Bugune kadar sokakta birine bırak telefonu, adres bile sormadım.

Son 1 yılda çekirdek ailem dışında aradıkları veya arayanları yazayım.
Anneannem telefonunu bizde unuttuğunu sanmıştı. Onu caldirmistim. Kendi evinde unuttuğu için açan olmadı.
Arabanın egzoz muayenesi için bir yeri arayı açık olup olmadıklarını sordum.
3-4 kez okuldan arkadaşlarımı aramışım. Okula vardığımda nerede olduklarını sormak için falan.
Bunlar dışındakiler çekirdek ailem, lazım olduğunda çoğunlukla acmiyorlar, onlar arıyorlar. Çünkü onlar çok konuşuyor ve paketleri var.

Bugün bizimde başımıza geldi abim beni hastaneye götürdü hastayım sonra hastanede giriş açılmadı sigortam yokmuş neyse benim telefonum yok 1 ay önce bozuldu kullanmıyorum abiminde telefonu var ama dakikası yok mecbur yoldan geçen birilerinden istedi annem ile babamı öyle aradı onlara söyledi durumu bugün abim sokaktan geçen 3 farkı kişinin telefonundan aradı bazı kişilerden de istedi onlar dakikam yok dedi.

Başına gelmesin diye bakiyene bakarsın. Zor bir şey değil azalınca para koymak. Buharlasmiyor. Hadi bir şey oldu da bir anda çok miktar eksildi. Bunu fark edip banka uygulamasından yükleme yapabilirsin.
Bana hiç mantıklı gelmiyor. Özen göstermeme sadece.

Benim de hattım var normalde ama içinde hiç dakika yok benim param olmadığı için yükleyemiyorum yoksa her ay yükledim çünkü bazen acilen lazım oluyor böyle durumlarda.

Geri
Yukarı