Babamın üzerine olan hata benim SMS'lerim gelir mi?

samisky35

Femtopat
Daha fazla  
İninal hesabı kurmak istiyorum, hesabı kurar iken muhtemelen SMS doğrulaması isteyecek. Muhtemelen para harcarken veya yatırırken de SMS gelecek ve ben bu kartı ailemden gizli kullanıyorum. Acaba babam onun üzerine olan hattın SMS'lerini görebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Babanın telefon numarasıyla kullanacaksan mesajlar gelir. Hat babanın üstünedir ama sen numarayı kendi telefonunda kullanıyorsan gelmez.

SMS'ler babanın telefonu gelmez. Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayıp SMS dökümü almadığı müddetçe sıkıntı olmaz.

Cevaplarınız için teşekkürler, ama ininal 18 yaş altı için veli izni istiyormuş. Foruma göre bundan 1-2 yıl önce bu veli izni olayı 13 yaşa kadarmış. Ayrıca bir arkadaşımda 1-2 yıl önce açmıştı. Maalesef açamıyorum sanırım.

Ön ödemeli kartı aileden gizli kullanmanın mantığını çözemedim hocam.

Kart kullanmasına önyargıyla yaklaşıyorlardır büyük ihtimalle. Ön ödemeli kartın ne olduğunu bilmiyor olabilirler.

Ben ön yargıyla yaklaşıyorum aslında. Sadece kart türü manasında değil kartı kullanım konusuda. Ben Steam'da kullanıcaktım bu kartı, buna izin verceklerini düşünmüyorum, onun dışında kart kullanmak istememe belki mutlu bile olabilirler ekonomik özgürlük bakımından.

Cevaplarınız için teşekkürler, ama ininal 18 yaş altı için veli izni istiyormuş. Foruma göre bundan 1-2 yıl önce bu veli izni olayı 13 yaşa kadarmış. Ayrıca bir arkadaşımda 1-2 yıl önce açmıştı. Maalesef açamıyorum sanırım.

Azıcık geç oldu ama, bu mesajı attıktan sonra arkadaşıma sordum, o 2 hafta önce bu veli izni olayının olmadığını söyledi. Yani bundan 3 hafta önce falan veli izni zımbırtısı yokmuş. Tam da bana denk geldi yani.😕

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı