Babamla dalga geçtiler

Hastanedeki doktor seni muayene etmek zorunda, tedavi eder etmez onun bilgisine, bilgisine dayanarak uyguladığı ilaçların etkinliğine kalmış. hani bana vatandaşın biri dedi ya senin de dedeni ölüme terk etseler öldürseler diye, yarın öbür gün sizin yakınız olan bir doktora dalarlarsa bu sözlerim aklınıza gelsin. Polisin önünde el pençe divan durursunuz, bir diğer devler memuru olan doktora çemkirirsiniz. Sizin karekteriniz bu kadar.
Sen bizle değil, aklında oluşturduğun kişilerle tartışıyorsun, haberin olsun. Kritik durumda olan hastalara bakılması gerektiğini falan söyleyesim gelmiyor artık, gidin kendi kafanızda oluşturduğunuz tipte birini bulup onla tartışın. İyi sosyaller.

Boş verin. Tahminimce gülen insan bir süre sonra gülmek için kullandığı ağzını kaybedebilir.

Sen bizle değil, aklında oluşturduğun kişilerle tartışıyorsun, haberin olsun. Kritik durumda olan hastalara bakılması gerektiğini falan söyleyesim gelmiyor artık, gidin kendi kafanızda oluşturduğunuz tipte birini bulup onla tartışın. İyi sosyaller.
Ben senin gibi şizofren değilim ki aklımda kurduğum tasarladığım kişilerle tartışayım yada onlara karşı kafamda bir şeyler kurgulayayım yada sizin gibi paranoyak değilim ki her söylenenden her mimikten bir şeyler çıkarıp da bela arayayım.

Ağzının payını vereceksin, öyle bir hakkı var mı ki gülüyor?

Ben senin gibi şizofren değilim ki aklımda kurduğum tasarladığım kişilerle tartışayım yada onlara karşı kafamda bir şeyler kurgulayayım.
Hala başka bir açıdan bakmak yerine, sorularıma cevap vermek yerine hakaret derecesine varan ithamlar ve varsayımlarda bulunup beni küçümseme peşindesin. Bunu yaparak kaliteli bilgi alışverişine dönebilecek kaliteli bir tartışmanın mensubu olamayacağını yeterince açık bir şekilde gösterdin. Tekrardan iyi sosyaller dilerim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı